• Informacje na temat:

  big brother i uczestnicy

Artykuły na temat: big brother i uczestnicy
 • Niemiecki "Big Brother": Uczestnicy nie wiedzą o koronawirusie

  Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera", którzy przebywają w odciętym od informacji ze świata domu w Kolonii, nie wiedzą o pandemii koronawirusa. Zmieni się to dopiero we wtorek 17 marca.

 • "Big Brother" wystartował! Oto uczestnicy

  W niedzielę 17 marca, po jedenastu latach przerwy, na antenie TVN7 zadebiutowała szósta edycja reality show "Big Brother". Stacja wyemitowała specjalny odcinek o podtytule "Arena", w którym poznaliśmy uczestników programu.

 • "Big Brother 2": Uczestników odwiedzili bliscy

  W domu Wielkiego Brata pojawili się mama Malwiny Ha oraz chłopak Martyny Lewandowskiej. Ich wizyta miała związek z zadaniem, jakie otrzymali uczestnicy "Big Brothera". Martyna i Malwina nie od razu poznały swoich bliskich.

 • "Big Brother": Uczestnicy pobili się

  Mieszkańców Domu Wielkiego Brata czekała w środę kolejna niespodzianka. Tym razem musieli ugościć utytułowaną zawodniczkę boksu Joannę Jędrzejczyk. Jej wizyta sprawiła, że uczestnicy "Big Brothera" się pobili!

 • "Big Brother": Uczestnicy zostali bez ubrań

  W domu Wielkiego Brata miała miejsce nietypowa wizyta. Pojawił się tam złodziej. Mieszkańcy zostali pozostawieni bez kosmetyków, sztućców, naczyń, ubrań. Ma to związek z rozpoczętym właśnie w "Big Brotherze" tygodniem prehistorycznym. Uczestnicy od samego początku nie mają łatwo.

 • "Big Brother": Ile ważą uczestnicy?

  W domu Wielkiego Brata odbyło się wielkie ważenie. Ma to związek z tygodniem sportu, który właśnie rozpoczął się w "Big Brotherze". Gubiąc kilogramy i jeżdżąc na rowerze, uczestnicy walczą o budżet na kolejne zakupy. Czy uda im się wspólnie schudnąć?

 • "Big Brother 2": Nowi uczestnicy w programie

  Do ekipy "Big Brothera" dołączyły dwie osoby. Jedną z nich wybrali dotychczasowi mieszkańcy, druga natomiast została wyłoniona poprzez głosowanie widzów. Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czachora namieszają?

 • "Big Brother 2": Kary dla uczestników programu

  W programie "Big Brother" od początku tygodnia trwa tydzień apokalipsy. Już podczas niedzielnej "Big Brother Areny" zapowiedziano, że mieszkańcom zostanie zgotowany prawdziwy armagedon(...) nominacją Martynę, która wcześniej zaczęła podważać jego autorytet. W ostatnim czasie w "Big Brotherze" nie dzieje się najlepiej. Choć druga edycja reality show zapowiadała się obiecująco...

 • "Big Brother 2": Wrócili byli uczestnicy. Wiktor stracił zęba

  Kolejni goście w domu Wielkiego Brata. Choć w programie "Big Brother" pozostała już zaledwie trójka finalistów, to w poniedziałek, 9 grudnia, dołączyli do nich byli uczestnicy trwającej obecnie edycji reality show. Wspólnie rozkręcili wielką imprezę, która nie skończyła się najlepiej dla Wiktora...

 • "Big Brother": Zarobki uczestników wyszły na jaw

  Kasia Olek w ostatnią niedzielę, 19 maja, odpadła z "Big Brothera". Nigdy nie ukrywała, że ma nadzieję na to, że program pomoże jej rozwinąć karierę w show-biznesie. Kasia po opuszczeniu domu Wielkiego Brata chętnie udziela wywiadów. W rozmowie z naszym reporterem przypadkowo ujawniła, na jakie zarobki w "Big Brotherze" mogą liczyć uczestnicy programu.

Wideo na temat: big brother i uczestnicy