• Informacje na temat:

  big brother martyna wojciechowska

Artykuły na temat: big brother martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska po latach wraca do "Big Brothera"!

  Martyna Wojciechowska wraca do "Big Brothera". Po latach dziennikarkę, prowadzącą trzy pierwsze edycje reality-show, widzowie ponownie będą mogli zobaczyć w kultowym formacie. Co tam będzie robiła?

 • Martyna Wojciechowska o programie "Big Brother": Minęło 18 lat i mam wrażenie, że to jest inny świat

  Martyna Wojciechowska zastanawia się, jak formuła "Big Brothera" sprawdzi się w dzisiejszych czasach, kiedy widzów już niewiele rzeczy może zszokować. Bowiem by zaciekawić czy wzbudzić kontrowersje, w wielu programach telewizyjnych czy też w mediach społecznościowych znani i mniej znani na co dzień chętnie sprzedają swoją prywatność i obnażają słabości.

 • "Big Brother": Kto mówi głosem "Wielkiego Brata"?

  Wielki Brat w nowej edycji "Big Brothera" jest kobietą, co dla wielu widzów mogło być sporym zaskoczeniem. Kiedy stało się to jasne, zaczęto podejrzewać, że za tym kobiecym głosem może stać Martyna Wojciechowska lub Krystyna Czubówna. To jednak żadna z nich. Wiemy, kto tak naprawdę jest Wielkim Bratem. Ci, którzy obstawiali Krystynę Czubównę, byli całkiem blisko poprawnej odpowiedzi.

 • Martyna Wojciechowska: Stawiam na bycie sobą

  Wierzy, że nie ma szczytu nie do zdobycia. Martyna Wojciechowska od początku swojej zawodowej drogi stawia na naturalność. Zdobyła Telekamery 2016 i 2017 w kategorii osobowość telewizyjna. Pracuje nad 9. sezonem "Kobiety na krańcu świata". Od stycznia jest dyrektor programową Travel Channel Polska.

 • Martyna Wojciechowska krytykuje "Warsaw Shore"

  Martyna Wojciechowska nie szczędzi słów krytyki pod adresem producentów i uczestników programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Jej zdaniem, to reality show jest nastawione głównie na kontrowersje, propaguje zachowania na granicy dobrego smaku, a bohaterowie są negatywnym przykładem dla młodych ludzi.

 • Ruszył "Big Brother" w TVN

  W niedzielę, 4 marca, wieczorem, polscy widzowie poznali 12 uczestników programu "Big Brother". Bohaterowie tego tzw. reality-show będą mieszkać razem przez 100 dni, w specjalnie przygotowanym dla nich domu. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy złotych. Codziennie o 17.15 i o 20.00 można oglądać wybrane fragmenty z ich życia. Natomiast w nocy mają być emitowane sceny tylko dla widzów dorosłych.

 • Martyna Wojciechowska: Najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" oraz redaktor naczelna polskiej edycji "National Geographic", nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim życiem prywatnym. Dziennikarka jest przede wszystkim skupiona na pracy zawodowej, w której - jak mówi - przeżywa właśnie najlepszy czas, bo odnosi wiele sukcesów. Jednym z nich jest sprzedaż emisji jej...

 • Jubileusz TVN: To już 20 lat!

  ...krańcu świata" - cyklu dokumentalnego, który zadebiutował we wrześniu 2009 roku. Wcześniej Martyna Wojciechowska prowadziła m.in. "Big Brothera". Kontrowersyjny reality show wystartował w marcu 2001(...) niewiele ponad 20 lat opowiadała o motoryzacji - wspomina Martyna Wojciechowska, która prowadziła m.in. "Automaniaka" i "Big Brothera". Najpopularniejsze produkcje telewizji TVN? "Taniec...

Zdjęcia na temat: big brother martyna wojciechowska