• Informacje na temat:

  big brother piersi

Artykuły na temat: big brother piersi
 • "Big Brother 2": Mateusz opuścił program

  Za nami kolejna "Big Brother Arena", podczas której poznaliśmy wyniki głosowania - decyzją widzów dom Wielkiego Brata opuścił Mateusz Sławiński. Następnie dowiedzieliśmy się również, kto tym razem jest zagrożony.

 • "Big Brother 2": Wyznał swoje uczucia na wizji

  Mateusz Sławiński zakochał się w Annie Izvarinie? Uczestnicy programu "Big Brother" od pewnego czasu coraz bardziej się do siebie zbliżają. Pikanterii dodaje fakt, że Izvarina ma narzeczonego. Deklaruje, że bardzo go kocha, jednak mimo tego jej zachowanie nie spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów.

 • "Big Brother": ​Zapłakana Marlena Klimczyk opuściła program!

  Kim jest Marlena Klimczyk z "Big Brothera"? Uczestniczka reality show jest matką trójki dzieci. Tęsknota za pociechami okazała się dla niej nie do zniesienia. Już po tygodniu udziału w programie TVN zdecydowała się zrezygnować z udziału. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata wróci do pracy w biurze detektywistycznym.

 • "Big Brother". Nowy romans? Widzowie są pewni

  Igora Jakubowskiego i Izę Mączkę z "Big Brothera" łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń? Od pewnego czasu widzowie reality show spekulują na temat ich domniemanego romansu. Pikanterii dodaje fakt, że Iza jest od Igora starsza aż o piętnaście lat. Niektórzy na temat ich relacji mają pewną teorię. Zdaniem części internautów Igor romansuje z Izą, bo... ma dość Magdy Zając.

 • "Big Brother 2": Uczestnik karnie nominowany. Przekroczył granice?

  ...najpewniej w kolejnym odcinku "Big Brothera" w TVN7. Autor: Maria Staroń(...). Oczom pozostałych miały ukazać się piersi uczestniczki. "Weselnicy" mieli zaś wtedy wybuchnąć śmiechem. Zarówno dla Malwiny, jak i dla Mateusza sytuacja, w jakiej się znaleźli, od rana wydawała się nie...

 • "Big Brother 2": Znów przekroczył granicę? Wcześniej zerwał z niej bluzkę, a teraz?

  Mateusz Sławiński po raz kolejny przekroczył granice wobec Malwiny Ha? Uczestnik "Big Brothera" już na początku programu stał się bohaterem skandalu, zrywając z Malwiny bluzkę i ukazując kamerom jej piersi. Podczas niedawnej imprezy doszło do kolejnego incydentu, który ponownie wywołał w grupie niemałe poruszenie.

 • "Big Brother": Stracił panowanie nad sobą. Zdemolował dom

  Od poniedziałku uczestnicy "Big Brothera" biorą udział w kolejnym zadaniu tygodniowym. Tym razem zostali podzieleni na dwie grupy, które tworzą oddzielne agencje wywiadowcze. Obie ze sobą(...) widzowie zaczęli komentować zachowanie Łukasza Darłaka w mediach społecznościowych, m.in. na oficjalnym profilu Instagramie programu "Big Brother". Internauci na temat wtorkowego wybryku Łukasza...

 • "Big Brother" w amerykańskiej telewizji CBS

  Amerykańska emisja pierwszego odcinka słynnego programu "Big Brother" odbyła się w środę 5 lipca. Dziesięcioro uczestników programu - pięć kobiet i pięciu mężczyzn - będzie mieszkać ze sobą co najmniej przez 3 miesiące, w specjalnie przygotowanym domu o powierzchni 167 m2, pod czujnym okiem 28 telewizyjnych kamer.

 • Zmarła przez operację... biustu!

  Carolin Wosnitza, którą niemiecka publiczność poznała dzięki programowi "Big Brother", przez dziewięć dni po operacji była w stanie śpiączki. Zmarła w szpitalu uniwersyteckim w Hamburgu. Według(...) reanimowano. Według niepotwierdzonych informacji Cora mogła przyjmować hormony wzrostu przed operacją, co mogło być przyczyną komplikacji. Media informują też, że pięć operacji piersi aktorka przeszła...

 • Linda Nolan: Nie chcę umierać

  ...oficjalnym zakończeniu działalności zespołu wokalistka pojawiła się m.in. w programie "Celebrity Big Brother". Ponadto Nolan w trakcie swojej kariery grała także w musicalach. Od 1981 roku(...)U irlandzkiej wokalistki i aktorki w 2006 roku zdiagnozowano raka piersi. Nowotwór został całkowicie wyleczony, jednak w 2017 roku choroba powróciła. W marcu Nolan nieszczęśliwie upadła i złamała...

Dyskusje na temat: big brother piersi