• Informacje na temat:

  big brother polska

Artykuły na temat: big brother polska
 • "Big Brother": Karnie usunęli ją z programu

  Katarzyna Strojek, jedna z bliźniaczek z "Big Brothera", została karnie usunięta z programu. W środę, 16 października, po południu uczestniczce nakazano spakować walizki i opuścić dom Wielkiego Brata. Pozostali domownicy nie mogli nawet się z nią pożegnać. Co zrobiła? Jest oświadczenie.

 • "Big Brother": Hit czy katastrofa?

  Nowa edycja "Big Brothera" debiutowała w niedzielę 17 marca 2019 roku. Od tego czasu oglądalność głównego wydania programu utrzymuje się na poziomie 1,03 miliona widzów. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, według wiceprezesa i dyrektora programowego grupy TVN i Discovery Polska Edwarda Miszczaka jest jeszcze za wcześnie, by stacje decydowała się na kontynuowanie formatu.

 • "Big Brother 2": Wyznał miłość innej. Widziała to jego dziewczyna

  Przed kilkoma dniami do Polski przyleciała Esther Kath, partnerka Wiktora Stadniczenki z "Big Brothera". Dziewczyna uczestnika reality show miała szansę wejść do domu Wielkiego Brata, gdzie odbyła z Wiktorem poważną rozmowę na temat jego podejrzanie bliskiej relacji z Malwiną Ha. Esther była również gościem wtorkowego "Big Brother Nocą".

 • "Big Brother": To widzowie wybiorą uczestników programu

  Nowa edycja "Big Brothera" zadebiutuje na antenie TVN7 w niedzielę, 17 marca. W wyborze dwójki uczestników swój udział będą mieli widzowie. Za pośrednictwem strony www mogą głosować na jednego z kandydatów, który ich zdaniem powinien zamieszkać w Domu Wielkiego Brata.

 • "Big Brother": Będzie kolejna edycja?

  Właśnie zakończyła się druga edycja reality show "Big Brother". Jesienny sezon nie okazał się tak dużym hitem, jak wiosenna odsłona programu. "Big Brother" w TVN7 stracił aż 264 tysiące widzów. Czy powstanie kolejna edycja? Chyba wszystko już jasne.

 • Cerekwicka w Big Brother

  Gościem najbliższego programu Big Brother Show będzie Kasia Cerekwicka, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek.

 • "Big Brother": Wybrano uczestników nowej edycji. Kto odpowiadał za wybór?

  Jeszcze w tym miesiącu na antenie TVN7 zadebiutuje nowa edycja programu "Big Brother". Reality show po jedenastu latach przerwy doczekało się kolejnej polskiej odsłony. Wiadomo już, kto poprowadzi program, a także kto decydował o wyborze uczestników.

 • Będzie kolejny "Big Brother"

  Już wiosną przyszłego roku będziemy mogli oglądać kolejną edycję reality show "Big Brother".

 • Nietypowy "Big Brother"

  Zwyciężczyni "Big Brothera" wystąpi w nowym show z pogranicza reality i sitcomu.

 • "Big Brother" dla dzieci

  ...nie będzie pierwszym europejskim krajem, który nakręci "Big Brother Kids" - pisze Małgorzata Kaczmar w "Polska The Times". Emisja programu w zeszłym roku w Wielkiej Brytanii wywołała wiele kontrowersji(...)Jak zapowiada "Polska The Times", do domu Wielkiego Brata dzieci trafią, podobnie jak uczestnicy poprzednich edycji programu, na trzy miesiące. Tym razem uczestnikom będą towarzyszyć rodzice. "To...

Zdjęcia na temat: big brother polska
Wideo na temat: big brother polska
Dyskusje na temat: big brother polska
 • Re: Gwiazdy po latach: "Stawiam na Tolka Banana"

  ??? Nasza młodzież byłaby inna, gdyby nie bagno, które serwuje TV. Poczynając od MTV, a kończąc na naszym podwórku, np. Big Brother, tudzież odmóżdżacze typu Moda na sukces gdzie...każdy z każdym(...)Niestety to smutna prawda ale tak wlasnie jest ..nasza polska zlota mlodzież to pokolenie bandytów których nie ma juz sensu resocjalizować ..do nich trzeba już strzelać ! Super, powrót do dzieciństwa