• Informacje na temat:

  big brother polska

Artykuły na temat: big brother polska
 • "Big Brother" wraca po latach? Jak zmienili się jego uczestnicy?

  Wiele wskazuje na to, że szykuje się kolejny powrót do sprawdzonych formatów! Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że najprawdopodobniej powstanie kolejna edycja "Big Brothera", który kilkanaście lat temu cieszył się ogromną popularnością.

 • Będzie kolejny "Big Brother"

  Już wiosną przyszłego roku będziemy mogli oglądać kolejną edycję reality show "Big Brother".

 • "Big Brother": Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?

  Program "Big Brother" ruszył w niedzielę, 17 marca. Pierwszy uczestnik musiał jednak opuścić dom Wielkiego Brata już dobę po wejściu.

 • Cerekwicka w Big Brother

  Gościem najbliższego programu Big Brother Show będzie Kasia Cerekwicka, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek.

 • Wraca program "Big Brother". Co się dzieje na castingach?

  Nowa edycja popularnego "Big Brothera" ma się pojawić w wiosennej ramówce TVN 7. Od kilku tygodni trwają castingi. Jak wyglądają?

 • Nietypowy "Big Brother"

  Zwyciężczyni "Big Brothera" wystąpi w nowym show z pogranicza reality i sitcomu.

 • Tak wygląda dziś gwiazda „Big Brother”! Karolina Pachniewicz zmieniła się nie do poznania!

  Karolina Pachniewicz (38 l.) była jedną z uczestniczek pierwszej edycji słynnego programu „Big Brother”. Jak dziś po 17 latach od emisji pierwszego odcinka reality show wygląda jej życie?!

 • Już 19 kwietnia ukaże się składanka zatytułowana "Big Brother - Wielki Brat Polska". Znajdą się na niej zarówno nagrania przygotowane specjalnie dla popularnego programu telewizyjnego o tym samym tytule, jak i światowe przeboje. Ponadto nieoficjalnie mówi się, że być może własną płytę wyda także Monika Sewioło, uczestniczka programu, która dopiero co, dzięki głosom telewidzów, opuściła dom

 • Ruszył program "Big Brother". Kim są uczestnicy, pierwsza afera, kobiecy głos Wielkiego Brata

  Stacja TVN 7 po 17 latach ruszyła z nowym sezonem programu "Big Brother". Jeden z uczestników show, Łukasz Darłak, znany jest z seriali paradokumentalnych TVN. Widzowie czują się oszukani, dając temu wyraz w komentarzach. "Przecież on gra w '19+'" - piszą. "Co to za ściema, jeśli wzięli chłopaka, który gra w TVN-owskim programie?". I faktycznie, wpisując jego nazwisko w wyszukiwarkę, wyświetla...

 • Boys w Big Brother Show!

  Gościem najbliższego programu Big Brother Show będzie zespół Boys, niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzyki rozrywkowej.

Zdjęcia na temat: big brother polska
Wideo na temat: big brother polska
Dyskusje na temat: big brother polska
 • Re: Gwiazdy po latach: "Stawiam na Tolka Banana"

  ??? Nasza młodzież byłaby inna, gdyby nie bagno, które serwuje TV. Poczynając od MTV, a kończąc na naszym podwórku, np. Big Brother, tudzież odmóżdżacze typu Moda na sukces gdzie...każdy z każdym(...)Niestety to smutna prawda ale tak wlasnie jest ..nasza polska zlota mlodzież to pokolenie bandytów których nie ma juz sensu resocjalizować ..do nich trzeba już strzelać ! Super, powrót do dzieciństwa