• Informacje na temat:

  big brother uczestnicy 1 edycji

Artykuły na temat: big brother uczestnicy 1 edycji
 • "Big Brother 2": Grupa znęca się psychicznie nad Kamilem? Widzowie żądają kar!

  To, co od kilku dni dzieje się w domu Wielkiego Brata, wzbudza ogromny niepokój wśród widzów. Publiczność jest oburzona tym, w jaki sposób przez współmieszkańców traktowany jest Kamil Lemieszewski. Internauci apelują do Wielkiego Brata i domagają się kar. W mediach społecznościowych głos zabierają także uczestnicy poprzedniej edycji "Big Brothera".

 • "Big Brother 2": Kontrowersyjna decyzja Wielkiego Brata. Widzowie są wściekli!

  W związku z pierwszymi w tym sezonie "Big Brothera" nominacjami Wielki Brat podjął kontrowersyjną decyzję, co nie spodobało się widzom. Ci nie ukrywają, że są wściekli. Upust swoim emocjom dają w mediach społecznościowych. "Nie wyślę ani jednego SMS-a" - odgrażają się fani "Big Brothera".

 • Startuje "Big Brother 2"!

  ..."Big Brother" wraca do telewizji z drugim sezonem. Nowe odcinki reality show będzie można oglądać w TVN7 już od piątku, 13 września. Fani programu muszą się jednak przygotować na pewne zmiany w jego emisji.

 • Big Brother stracił widzów

  Najnowsza edycja programu "Big Brother", w której udział brały znane osoby miała znacznie mniejszą widownię niż poprzednie wydanie programu, emitowane jesienią ubiegłego roku. Wzrosły jednak wpływy reklamowe.

 • Big Brother rozpala gejów?

  Na początku września ruszyła kolejna edycja święcącego przed laty wielkie sukcesy programu "Big Brother". Show mimo, że nie jest już tak popularne, nadal przynosi sporą dawkę skandalu i rewelacji.

 • "Big Brother" w internecie

  Wielki Brat powraca do Polski po pięciu latach przerwy. "Big Brother 4.1" to rewolucja w programach reality show. Po raz pierwszy, w takim zakresie zostaną w nim wykorzystane najnowsze techniki audio-video oraz internet.

 • Polski Big Brother powraca!

  ...2 czerwca w Warszawie rusza ogólnopolski casting do kolejnej edycji polskiego "Big Brothera"! Po pięciu latach stacja TV4 zdecydowała się zainwestować w sprawdzoną na całym świecie formułę. Program oglądać będziemy mogli od września.

 • Big Brother: Casting za granicą

  ...2 czerwca w Warszawie ruszył pierwszy casting do kolejnej edycji najpopularniejszego w historii polskiej telewizji reality show "Big Brother 4.1", który wyemitowany zostanie na antenie Czwórki (TV4) we wrześniu b.r. Castingi w innych miastach Polski zaplanowane są na kolejne weekendy czerwca. "Big Brother 4.1" zaskoczy widza nowymi i oryginalnymi pomysłami. Jednym z nich jest organizowany po raz...

 • Wiśniewski w Big Brother V

  Już 2 marca, w niedzielę na antenie Czwórki rusza piąta edycja Big Brothera. O godzinie 20.00 poznamy wszystkie gwiazdy, które zdecydowały się zamieszkać w Domu Wielkiego Brata.

 • Wiśniewski w Big Brother V

  Już 2 marca, w niedzielę na antenie Czwórki rusza piąta edycja Big Brothera. O godzinie 20.00 poznamy wszystkie gwiazdy, które zdecydowały się zamieszkać w Domu Wielkiego Brata.