• Informacje na temat:

  big brother uczestnicy 2 edycji

Artykuły na temat: big brother uczestnicy 2 edycji
 • "Big Brother 2". Lista uczestników. To będzie międzynarodowa edycja. "Mój polish katastrofa"

  ..."Big Brother 2" wystartował. Nowi uczestnicy w piątek, 13 września, weszli do domu Wielkiego Brata. Zapowiada się jeszcze barwniej i jeszcze ciekawiej niż w poprzedniej edycji. Uczestnicy to reprezentanci najróżniejszych grup społecznych. Wielu z nich jest z zagranicy.

 • "Big Brother 2": Wrócili byli uczestnicy. Wiktor stracił zęba

  Kolejni goście w domu Wielkiego Brata. Choć w programie "Big Brother" pozostała już zaledwie trójka finalistów, to w poniedziałek, 9 grudnia, dołączyli do nich byli uczestnicy trwającej obecnie edycji reality show. Wspólnie rozkręcili wielką imprezę, która nie skończyła się najlepiej dla Wiktora...

 • "Big Brother": Bliźniaczki uczestniczkami drugiej edycji! Kto jeszcze?

  Już w piątek, 13 września, na antenie TVN7 zadebiutuje druga edycja reality show "Big Brother". W nowym sezonie widzów czeka sporo zmian, zarówno jeżeli chodzi o dni emisji poszczególnych odcinków, jak i o samą formułę programu. Gabi Drzewiecka, nowa prowadząca Big Brothera, w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" uchyliła nieco rąbka tajemnicy.

 • "Big Brother": Zarobki uczestników wyszły na jaw

  Kasia Olek w ostatnią niedzielę, 19 maja, odpadła z "Big Brothera". Nigdy nie ukrywała, że ma nadzieję na to, że program pomoże jej rozwinąć karierę w show-biznesie. Kasia po opuszczeniu domu Wielkiego Brata chętnie udziela wywiadów. W rozmowie z naszym reporterem przypadkowo ujawniła, na jakie zarobki w "Big Brotherze" mogą liczyć uczestnicy programu.

 • "Big Brother": Iza szczerze o uczestnikach programu

  W niedzielę 2 czerwca z "Big Brotherem" pożegnała się Izabela Mączka. Sposób ogłoszenia decyzji widzów wywołał ogromne kontrowersje. Jak zareagowała na niego Iza? Jakie są jej przemyślenia po prawie trzech miesiącach spędzonych w programie? Którą znajomość zamierza kontynuować?

 • "Big Brother 2". Uczestniczki nago pod prysznicem

  ..."Big Brother" wrócił do TVN7 z drugą edycją. W ostatni piątek nowi mieszkańcy wprowadzili się do domu Wielkiego Brata i zaczęli integrację. Wydaje się, że nowa ekipa póki co jest bardziej dynamiczna i odważniejsza niż ta poprzednia. Również jeżeli chodzi o higienę osobistą. Panie nie wstydzą kąpać się nago.

 • "Big Brother 2": Uczestnik chce opuścić program na własne życzenie

  We wtorek, 17 września, tuż po południu uczestnicy drugiej edycji "Big Brothera" poznali wyniki pierwszych nominacji. Domownicy mogli wskazywać osoby, które ich zdaniem powinny opuścić dom Wielkiego(...) wiadomo, jak rozwinie się ta sytuacja. O tym, czy Przemysław pozostanie przy swojej decyzji, dowiemy się na pewno z kolejnych odcinków "Big Brothera" w TVN7.

 • "Big Brother 2": Znamy finalistów. Widzowie oburzeni: "Następne świństwo"

  Poznaliśmy finalistów drugiej edycji programu "Big Brother" w TVN7. Tym razem do wielkiego finału dostały się nie cztery, a tylko trzy osoby. Przedostatnie wydanie "Big Brother Areny" przyniosło nieoczekiwany zwrot akcji. Odpadły bowiem aż dwie osoby.

 • "Big Brother": Oni byli pierwsi

  To reality show na zawsze zmieniło oblicze telewizji. Pierwszy odcinek programu zobaczyliśmy 4 marca 2001 roku. Potem były jeszcze cztery edycje. Teraz, po 18 latach od premiery "Big Brother" wraca!

 • "Big Brother 2": Karolina odpadła. Łukasz o tym zdecydował!

  Kolejna w tym sezonie "Big Brother Arena" odbyła się w niedzielę, 29 września. Już drugi w tej edycji uczestnik musiał opuścić dom Wielkiego Brata. Nominowani byli: Ania, Łukasz, Karolina i Mateusz. Dla którego z nich przygoda z "Big Brotherem" dobiegła końca?