• Informacje na temat:

  big brother zwycięzcy

Artykuły na temat: big brother zwycięzcy
 • "Big Brother": Wiadomo, kto wygra?

  Już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia, poznamy zwycięzcę drugiej edycji programu "Big Brother" w TVN7. Głosowanie nadal trwa. Główną nagrodą dla zdobywcy pierwszego miejsca jest 100 tysięcy złotych. Oprócz tego otrzyma on samochód, który właśnie zaprezentowano mieszkańcom domu Wielkiego Brata. Widzowie uważają, że auto wybrano dla konkretnej osoby... "To już wiadomo, kto wygra" - komentują...

 • "Big Brother 2": Co zrobi z wygraną?

  Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję "Big Brothera" w TVN7. W poniedziałek rano zwycięzca reality show gościł w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Tam zdradził, co zrobi z wygranymi pieniędzmi. Jego odpowiedź była dość przewrotna.

 • "Big Brother 2": Dramatyczne sceny podczas finału

  Wielki finał drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7 zapewnił i widzom, i uczestnikom reality show ogrom emocji. Jak często bywa w przypadku programów nadawanych na żywo, trudno było uniknąć wpadek. Tych także w niedzielę, 15 grudnia, nie brakowało. Jedna z nich była wyjątkowo bolesna. Uczestniczka spadła bowiem ze sceny. Czy nic jej się nie stało?

 • "Big Brother": Oni byli pierwsi

  To reality show na zawsze zmieniło oblicze telewizji. Pierwszy odcinek programu zobaczyliśmy 4 marca 2001 roku. Potem były jeszcze cztery edycje. Teraz, po 18 latach od premiery "Big Brother" wraca!

 • "Big Brother": Kamil nie jest już brunetem. Zmienił kolor włosów!

  Zwycięzca drugiej edycji "Big Brothera" przeszedł zaskakującą metamorfozę. Kamil Lemieszewski zdecydował się zmienić kolor włosów i przefarbował je na blond. To zmiana na plus?

 • "Big Brother": Tak się bawiła zwyciężczyni

  Szósta edycja "Big Brothera" to już przeszłość. W niedzielę, 16 czerwca, w show triumfowała Magda Wójcik. Na jej wyjście z domu Wielkiego Brata szczególnie czekał Oleh Riaszeńczew, programowy chłopak Madzi, ponieważ mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Oleh powitał Magdę kwiatami. Później spędzili razem długą noc.

 • "Big Brother". Wróżbita Maciej wskazał zwycięzcę programu

  W poniedziałkowym wydaniu "Big Brother Nocą" w roli eksperta pojawił się wróżbita Maciej Skrzątek. Przeprowadził dogłębną analizę osobowości uczestników, Filipowi Chajzerowi i Małgorzacie Ohme zdradził także, kto jego zdaniem wygra "Big Brothera". Widzom występ wróża w wieczornym programie nie przypadł jednak do gustu. Nie szczędzą słów krytyki.