• Informacje na temat:

  big love głowne role

Artykuły na temat: big love głowne role
 • Serialowcy na premierze "Big Love"

  ...10 lutego w polskich kinach rozpocznie się czas... wielkiej miłości! Na ekrany wchodzi bowiem film "Big Love" z Aleksandrą Hamkało i Antonim Pawlickim, czyli Alicją z "Linii życia" i Jankiem z "Czasu honoru", w rolach głównych.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

 • ​Antoni Pawlicki: Nie sugerowałem się rolą Kuby Wesołowskiego

  ...", "Drzazgi", "Big Love", a także z seriali "Czas honoru", "Naznaczony". 30 sierpnia na antenie TVP1 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek czwartej serii serialu "Komisarz Aleks", w którym od połowy...

 • Oto najgorsza komedia romantyczna!

  Film "Gigli" Martina Bresta z Benem Affleckiem i Jennifer Lopez w rolach głównych został uznany najgorszą komedią romantyczną wszech czasów w zorganizowanym z okazji Walentynek głosowaniu.

 • Amazon zamawia trzy nowe seriale

  Amazon zdecydował się zrealizować trzy nowe seriale: "Jean Claude Van Johnson", "I Love Dick" oraz "The Dick".

 • Jennifer Lopez przeżywa ostatnio złą passę. Po klęsce filmu "Gigli", w którym gra główną rolę, musi się pogodzić z kiepskim odbiorem teledysku do najnowszego singla, "Baby I Love U". Nowy wideoklip J.Lo nie zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki listy "Total Request Live" MTV, co w przypadku tej wokalistki jest raczej rzadkością.

 • "Kaprys losu": Najkrótszy serial TVN składał się z... jednego odcinka, choć miał zadatki na hit!

  ...", "Big Love" i "Bogowie") i marzył o podboju rynku telewizyjnego. Niestety, stacja TVN - choć odcinek pilotażowy wyemitowany 4 grudnia 2016 roku został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i miał...

 • Dziennikarz George Clooney?

  George Clooney ( "Gniew oceanu" , "O Brother, Where Art Thou?") zamierza wyprodukować film. Ma to być adaptacja powieści "The Good German" Josepha Kanona. Firma produkcyjna "Section Eight", należąca do Clooney'a i Stevena Soderbergha ( "Erin Brockovich" , "Traffic") właśnie zakupiła prawa do jej ekranizacji.

 • Tak rozbiera się Pawlicki i Hamkało

  Jak aktorzy - Antek Pawlicki i Ola Hamkało - poradzili sobie ze scenami rozbieranymi w filmie "Big Love"?

 • Toronto nagradza Takeshiego

  Samurajski thriller "Zatoichi" zdobył Nagrodę Publiczności (People's Choice Award) podczas zakończonego w sobotę, 13 września, 28. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Kilka dni wcześniej Takeshi "Beat" Kitano ("Hana-Bi", "Brother" ) zdobył nagrodę za reżyserię tego filmu podczas MFF w Wenecji.

Zdjęcia na temat: big love głowne role