• Informacje na temat:

  big love zdjęcia z premiery

Artykuły na temat: big love zdjęcia z premiery
 • Koniec zdjęć do "Big Love"

  Zakończyły się zdjęcia do debiutu fabularnego Barbary Białowąs Big Love". W głównych rolach Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

 • Lana Del Rey, David Gilmour, Slayer i inni. Premiery płytowe jesień 2015 - świat

  Po wakacyjnej przerwie sypnęło nowościami płytowymi - poniżej możecie sprawdzić największe premiery nadchodzącej, coraz większymi krokami, muzycznej jesieni.

 • Open'er Festival 2016: Od Tindera do Kevina Parkera (relacja, zdjęcia)

  ...utworu "You’ve Got The Love". To nie jedyna akcja przygotowana dla Florence. Ta główna - zaplanowana na czas piosenki "Third Eye" trzymała organizatorki w napięciu niemal do końca, bowiem piosenka wybrzmiała dopiero jako drugi bis i ze specjalną dedykacją dla tych najwytrwalszych. A jaki repertuar zespół FATM przywiózł do Gdyni? Tradycyjnie już wymieszany i łączący najnowszą twórczość z "How Big...

 • Aleksandra Hamkało: Czuję się wolna

  ...- Czekam w napięciu na premierę – mówi Aleksandra Hamkało, którą w 3. części "Kogla-mogla" będziemy oglądać w kinach od 19 stycznia. Aktorka zaskoczy nas też w serialu "Na dobre i na złe"! A przypomnijmy, że wiele osób przekreślało ją po mocno rozbieranych scenach, którymi zszokowała na początku swojej kariery w "Big Love".

 • Miks gatunków, czyli erotyk, thriller, kryminał

  Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Big Love". W odważnej, kipiącej emocjami opowieści o tym, że nie ma miłości idealnej wystąpi Antoni Pawlicki oraz nowa twarz polskiego kina - Aleksandra Hamkało, znana z seriali "Pierwsza miłość" oraz "Linia życia".

 • Wąsy Więckiewicza z filmu "Wałęsa" sprzedane

  Sztuczne wąsy Roberta Więckiewicza z filmu "Wałęsa" zostały sprzedane na aukcji WOŚP na Allegro za 910 zł - poinformowała Aleksandra Różdżyńska z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Za 950 zł sprzedano sukienkę Emilii z filmu "Big Love" Barbary Białowąs - dodała.

 • Fergie nago promuje płytę "Double Dutchess"

  .... Przypomnijmy, że do tej pory Fergie zaprezentowała cztery utwory z nowej płyty - "L.A Love (La La)", "Hungry", "M.I.L.F. $" oraz "Life Goes On". Poprzedni album wokalistki - "The Dutchess" - ukazał się w 2006 roku i znalazły się na nim takie przeboje jak "Fergalicious", "London Bridge" i "Big Girls Don’t Cry". Sprawdź tekst utworu "M.I.L.F. $" w serwisie Teksciory.pl...

 • Queen: DVD z Wembley

  ...", "Now I'm Here", "Love Of My Life", "Is This The World We Created", "(You're So Square) Baby I Don't Care", "Hello Mary Lou", "Tutti Frutti", "Gimme Some Lovin'", "Bohemian Rhapsody", "Hammer To Fall", "Crazy Little Thing Called Love", "Big Spender", " Radio Ga Ga", "We Will Rock You", "Friends Will Be Friends", "We Are The Champions", "God Save The Queen" DVD 2: "Road To Wembley": Brian...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • "Fundament hip hopu"

  Tak się złożyło, że przy okazji premiery "20/20" pogadaliśmy z DJ'em Babu, który wystąpił w roli rzecznika zespołu Dilated Peoples. Początkowo z całego wywiadu mogło nic nie wyjść, dopiero po zakombinowaniu numeru na komórkę mogliśmy normalnie porozmawiać... Z Babu rozmawiali Madage i Ajk.