• Informacje na temat:

  bijatyka

Artykuły na temat: bijatyka
 • Strzelanki i bijatyki. Te gwiazdy uwielbiają gry komputerowe

  ...("Transformers"). Jej ulubioną grą jest... bijatyka "Mortal Kombat". Podobno świetnie sobie w niej radzi. W wywiadzie z serwisem Collider wyznała również, że uwielbia rozgrywki online w strzelance "Halo...

 • Roseanne Barr: Bijatyka z Billem Cosbym?

  Komediowa aktorka Roseanne Barr (znana w Polsce dzięki popularnemu serialowi "Roseanne") wywołała poruszenie na Twitterze umieszczając zdjęcie swojej pokiereszowanej twarzy oraz sugerując, że to efekt "bijatyki z Billem Cosbym".

 • "Na Wspólnej": Bijatyka o Kingę

  Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

 • Ewan McGregor: Spuszczano mi łomot

  Pościgi samochodowe, strzelaniny, ucieczki helikopterem, a nawet brawurowy skok na kopalnię złota. Wszystko to znalazło się w sensacyjnym thrillerze "Son of a Gun". Występujący w filmie Ewan McGregora zdradza, skąd u niego awersja do latania, co myśli o więziennych "kafarach" i dlaczego każdy aktor powinien - przynajmniej od czasu do czasu - dostać konkretny łomot!

 • Bijatyka

  Makler giełdowy zostaje pobity na śmierć. Policja podczas śledztwa dociera do gangu organizującego nielegalne walki uliczne.

 • Aktor "Kapitana Phillipsa" trafił do więzienia za pobicie

  Mohammed Abdi, który wystąpił w roli somalijskiego pirata w hollywoodzkim filmie "Kapitan Phillips", został skazany na 2 i pół roku więzienia za atak na mężczyznę, do którego doszło w 2013 roku w Manchesterze.

 • Bijatyka na weselu!

  Podczas podwójnego wesela Emilki (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i Wiktorii (Halszka Lehman) z Ryśkiem (Mirosław Kotowicz) dojdzie do skandalu! Czy ostra kłótnia i bójka przerwą zabawę?

 • Horror "Annabelle" wycofywany z francuskich kin

  Amerykański film grozy "Annabelle" został po kilku dniach od premiery wycofany z większości francuskich kin. W bardzo dziwny sposób wpływał na zachowanie młodych widzów.

 • “M jak miłość": Zazdrość, kłótnia i bijatyka

  Prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) odkryje, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) przespał się ze świadkiem, czyli z Pauliną (Agnieszka Żulewska). Urządzi mu z tego powodu scenę zazdrości, a on z kolei pobije Michała Łagodę (Paweł Okraska)! Poznaj szczególy!

 • "Szybcy i wściekli 7": Najszybszy miliard dolarów

  "Szybcy i wściekli 7" pobili kolejny rekord zestawienia box-office stając się najszybszym filmem w historii z przekroczoną granicą miliarda dolarów.

Zdjęcia na temat: bijatyka
Wideo na temat: bijatyka
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2853. Zwiastun

  Franek znowu widzi, że Czarek jest obiektem drwin – Krzysiek z kumplami wyzywają go od „ciot”! Kiedy Berg staje w obronie Czarka koledzy szydzą, że są parą. Dochodzi do poważnej bijatyki!

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Na głębinie

  "Na głębinie" otrzymał rekordową ilość islandzkich nagród filmowych i został okrzyknięty jednym z najlepszych filmów tej kinematografii ostatnich lat. Scenariusz filmu Baltasara Kormákura oparty jest na prawdziwej historii islandzkiego rybaka ocalałego z katastrofy kutra w 1984 roku. Olafur Darri Olafsson, jeden z najlepszych skandynawskich aktorów, poruszająco wcielił się w człowieka, który mierzy się z potężnymi siłami natury. Nieśmiały Gulli należy do zwartej załogi sześciu rybaków,...

Dyskusje na temat: bijatyka