• Informacje na temat:

  bikini kasia

Artykuły na temat: bikini kasia
 • Kasia Cichopek pokazała się w bikini!

  Kasia Cichopek (36 l.) na swoim Instagramie pokazała ujęcie z wakacji. Fotkę skomentował w dość wymowny sposób jej mąż, Marcin Hakiel (35 l.).

 • "Potworny stres" Kasi Kowalskiej

  Kasia Kowalska opowiada portalowi INTERIA.PL o swoich zmaganiach z twórczością Grzegorza Ciechowskiego. Zmagania te, przypomnijmy, zakończyły się wydaniem znakomitej płyty "Moja krew".

 • Odchudzona Kasia Skrzynecka pozuje w bikini

  Kasia Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim i córką Alikią spędza urlop w Tunezji, w mediach społecznościowych dzieląc się pięknymi zdjęciami.

 • MTV Europe Music Awards: Kasia Kowalska nagrodzona!

  W czwartek, 8 listopada, we frankfurckiej Festhalle punktualnie o godzinie 21, rozpoczęła się ceremonia wręczenia tegorocznych nagród MTV Europe Music Awards. Trzy statuetki zdobyła grupa Limp Bizkit a dwie Gorillaz. Nagrodę dla polskiego wykonawcy otrzymała - zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami - Kasia Kowalska. Imprezę zorganizowaną przez firmę Carlsberg w katowickim Spodku, zakonczyły

 • Kasia Kowalska w seksowym bikini! Ma się czym pochwalić?

  Kasia Kowalska (44 l.) postanowiła nieco przedłużyć sobie majówkę i wybrała się na małe wakacje do Włoch. Wokalistka właśnie stamtąd pochwaliła się zdjęciem w bikini!

 • Kasia Cichopek (24 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) zajęli czwarte miejsce w Londynie podczas pierwszej tanecznej Eurowizji. Konkurs odbył się w sobotę, 1 września, późnym wieczorem.

 • Kasia Tusk pochwaliła się fotkami w bikini! Ale ona ma ciało!

  Kasia Tusk (29 l.) poszła śladem Oli Kwaśniewskiej oraz innych celebrytek i pochwaliła się wakacyjnymi fotkami w bikini. Córka byłego premiera odpoczywała w Chorwacji i na Sardynii, gdzie zresztą towarzyszyli jej rodzice. Pokusiła się nawet o wspólne zdjęcie z nimi. Widać, że razem bawili się znakomicie!

 • Eurowizja: Poznaj kandydatów!

  Najbardziej znanym uczestnikiem tegorocznego konkursu "Piosenka dla Europy", który odbędzie się w sobotę, 3 lutego, jest duet The Jet Set - czarny koń krajowych eliminacji do Eurowizji w 2006 roku. A kim są pozostali kandydaci?

 • Córka Kasi Kowalskiej chwali się zgrabnym ciałem! Sporo odsłoniła!

  Ola Kowalska, czyli córka Kasi Kowalskiej (46 l.) od dłuższego czasu zaskakuje swoją otwartością w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów kolejnym zdjęciem w skąpym bikini.

 • To też Ciechowski

  Składankowa płyta "... to też Ciechowski" (premiera 24 października) zbiera nagrania, w których Grzegorz Ciechowski nie jest postacią pierwszoplanową, co nie znaczy, że mało istotną.

Dyskusje na temat: bikini kasia
 • Re: Osiem rzeczy, które musicie wiedzieć o Christinie Hendricks

  Kasia ma racje. Dokładnie. Pełna zgoda. Kobiety po 30- stce powinny mieć zakaz chodzenia w bikini i innych skromnych ubraniach. Powinny jak w islamie mieć wszystko pozasłaniane. Ostatnio na basen przyszła taka po 30 stce, wszystko jej wisiało, wąsy wyłaziły z majtek i jeszcze się pchała cały czas na saunę za młodymi chłopakami. Z sauny oczywiście nie korzystałem. Moja obecna kobieta ma