• Informacje na temat:

  bikini natalii siwiec

Artykuły na temat: bikini natalii siwiec
 • Natalia Siwiec nigdy nie pokazała tak dużo! Wybuchła niezła afera

  Natalia Siwiec (36 l.) postanowiła przypomnieć o swoim istnieniu, dlatego opublikowała roznegliżowane zdjęcie w bikini na swoim Instagramie. Fotka modelki wywołała poruszenie wśród jej obserwatorów, którzy od razu pospieszyli z moralizatorskimi radami dla niepokornej celebrytki.

 • Natalia Siwiec ma ciężkie życie. Po kilkutygodniowych wakacjach wróciła do Polski!

  Po kilkutygodniowym pobycie w Meksyku i Miami podróż Natalii Siwiec (35 l.) do domu okazała się wykańczająca. „Sucha skóra, mega zmęczenie i katar od klimy w samolocie” – wyliczała na Insta Stories swoje dolegliwości.

 • Natalia Siwiec krytykuje Lewandowskich? Padły mocne słowa

  Natalia Siwiec (36 l.) po raz kolejny naraziła się internautom. Celebrytka została skrytykowana przez obserwatorów za jedno z opublikowanych zdjęć na Instagramie. Pech chciał, że Siwiec, wdając się w kłótnię z fanem, wbiła szpilę Lewandowskim.

 • Majówka 2019: Natalia Siwiec w bikini. Modelka kusi zgrabnym ciałem na Seszelach

  Natalia Siwiec (35 l.) już rozpoczęła majówkę - modelka wraz z bliskimi wybrała się do ciepłych krajów.

 • Natalia Siwiec

  Pracę w modelingu rozpoczęła od rozbieranych sesji w magazynach dla panów - jej zdjęcia ukazały się w "CKM", "Playboyu", "Esquire" i "FHM". Zdobyła wiele tytułów w konkursach piękności: została m.in. Miss Bikini of the Universe, Miss Photo raz Miss Bikini of China Gate (2005). W ogólnopolskich mediach zaistniała podczas Euro 2012 - jej zdjęcia w okamgnieniu obiegły wszystkie portale plotkarskie...

 • Edyta Pazura pokazała nagranie w bikini miesiąc po porodzie! Fanki są w szoku!

  ...w bikini kołysze wózek z małą Ritą w środku. Oczom internautów ukazała się idealna sylwetka Edyty z płaskim brzuchem. Taką figurą miesiąc po porodzie Pazura stanęła na podium w wyścigu o idealną sylwetkę po ciąży razem z Anną Lewandowską (36 l.) i Natalią Siwiec (34 l.).  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Joanna Krupa zaprezentowała figurę po porodzie! Zachwyca!

  ...tym wszystkim nie zapomniała o dbaniu o siebie samą.  Pochwaliła się nagraniem, na którym prezentuje się w skąpym bikini. Trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie cztery miesiące po porodzie!  Tak szybko do formy po ciąży wróciło niewiele gwiazd, w tym Ania Lewandowska i Natalia Siwiec.  A wam jak podoba się metamorfoza Krupy?  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Natalia Siwiec z mężem Mariuszem odpoczywała na luksusowym jachcie w okolicach Korsyki i Sardynii, na swoim Instagramie na bieżąco publikując zdjęcia. Kilka dni spędziła również w Polsce - na(...), nad polskim morzem - w Juracie. "Ona w niebieskim bikini z pasją oddawała się kąpieli słonecznej, on relaksował się, czytając sportową prasę i bawiąc się z psem" - opowiadają świadkowie, którzy mieli...

 • Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski z trwających miesiąc wakacji w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać, a czas tam spędzony bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu za oceanem wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. - Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii - wyznała po powrocie.

Zdjęcia na temat: bikini natalii siwiec
Wideo na temat: bikini natalii siwiec
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.