• Informacje na temat:

  bilety

Artykuły na temat: bilety
 • Można już kupić bilety na "Tenet"

  12 sierpnia Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na "Tenet" w reżyserii Christophera Nolana, jedną z najdroższych produkcji w historii kina. Film wejdzie na ekrany 26 sierpnia.

 • Ceny: Od 15 lutego do 31 marca: 66 zł Od 1 kwietnia do 30 kwietnia: 77 zł Od 1 maja do 31 maja: 88 zł Od 1 czerwca do 30 czerwca: 99 zł Od 1 lipca: 119 zł.

 • Przedsprzedaż: Sektor niebieski: 135 PLN Płyta: 155 PLN Sektor czerwony + niebieskie siedzące do 10 rzędu: 165 PLN Sektory H i J: 250 PLN Loża: 350 PLN. W dniu imprezy: Sektor niebieski: 145 PLN Płyta: 170 PLN Sektor czerwony + niebieskie siedzące do 10 rzędu: 180 PLN Sektory H i J: 275 PLN Loża: 400 PLN.

 • Gwiazdy dla ofiar pożarów w Australii: Bilety wyprzedane w dobę

  Poznaliśmy szczegóły charytatywnego koncert Fire Fight Australia na pomoc poszkodowanym w pożarach trapiących ten kraj.

 • Mystic Festival 2019: Kończą się bilety na płytę

  Ponad 70 proc. miejsc na płytę na pierwszy dzień Mystic Festival zostało już sprzedanych. Gwiazdą tego dnia będzie amerykański Slipknot.

 • Spór o oscarowe bilety

  Organizatorzy tegorocznej uroczystości wręczenia filmowych Oscarów pozywają do sądu firmy, które bez zezwolenia sprzedawały bilety wstępu na tę uroczystość. Przedstawiciele Amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej twierdzą, że dwa bilety sprzedane zostały nielegalnie za sumę 30 tysięcy dolarów.

 • Rezerwuj bilety do kina!

  ...5 października rozpoczyna się sprzedaż biletów na 23. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Aby zobaczyć wybrane filmy, warto już zarezerwować sobie bilety.

 • U2: Nielegalne bilety?

  Na internetowych aukcjach pojawiły się bilety na chorzowski koncert U2, który odbędzie się 5 lipca. Ich ceny wahają się od 200 do 750 złotych! Organizatorzy koncertu informują jednak wszystkich zainteresowanych zakupem biletów od osób trzecich, iż taka transakcja jest nielegalna.

 • "Gwiezdne wojny": Bilety sprzedane!

  Bilety na maraton "Star Wars Saga", podczas którego zostanie wyświetlona cała sześcioczęściowa "gwiezdna saga" George'a Lucasa, zostały sprzedane w ciągu pierwszych pięciu minut po otwarciu kas. Maraton rozpocznie się 16 maja, w kinie UCI Empire na londyńskim Leicester Square.

 • Bass Astral x Igo ruszają w trasę. Bilety już w sprzedaży!

  ..."Po świetnie ocenianych występach na Męskim Graniu Kuba Tracz i Igor Walaszek ruszają na osiem koncertów, których nie da się zapomnieć. Niezwykła oprawa, premierowe utwory, kosmiczna energia i szaleństwo na scenie. To będą pełne mocnych wrażeń live acty, z niespodziankami, tańcem i pozytywnym flow" - czytamy w zapowiedzi trasy Bass Astral x Igo. Bilety na ich koncerty znikają szybciej niż...

Zdjęcia na temat: bilety
Wideo na temat: bilety
 • Kożuchowska wygrała bilety na Euro

  Posłuchaj rozmowy z aktorką...

 • "Przyjaciółki": : Czy Patrycja poleci z Wiktorem do Paryża?

  Wiktor (Paweł Deląg) wręcza Patrycji (Joanna Liszowska) bilety lotnicze do Paryża. Patrycja jest zaskoczona propozycją wspólnego wyjazdu. Czy ulegnie namowom Wiktora? Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) wysyła do banku anonimowego maila, który rozpętuje „burzę” wśród pracowników Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Paweł (Bartek Kasprzykowski) z Anką (Magdalena Stużyńska - Brauer) udają się do notariusza. To

 • "Demakijaż": Dominika Gwit-Dunaszewska (Polsat)

  Dominika Gwit-Dunaszewska urodziła się w Gdyni i od początku była skazana na scenę. Żeby dostać się na jej pierwsze domowe występy, rodzina musiała kupować bilety po 2 złote. Jej drugą wielką pasją było wędkowanie, do czego przyczynili się dwaj młodsi kuzyni i wakacje spędzane na Mazurach i Kaszubach. Pierwsze sceniczne kroki stawiała w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie szybko zagrała główną rolę

Dyskusje na temat: bilety