• Informacje na temat:

  bilguun ariunbaatar kto to jest

Artykuły na temat: bilguun ariunbaatar kto to jest
 • Z Natalią Siwiec było najfajniej

  Miał być... ginekologiem lub okulistą. Bilguun Ariunbaatar odkrył w sobie jednak zupełnie inne talenty. Teraz podróżuje po miastach i miasteczkach, goszcząc u przypadkowo spotkanych ludzi.

 • Jest poważnym dziennikarzem?

  Niektóre gwiazdy go uwielbiają, inne przed nim uciekają. Nie zna słowa zakłopotanie czy wstyd i bez problemu pyta o najbardziej dziwne rzeczy. Kto? Bilguun, nowy lew salonowy!

 • Kolejne gwiazdy uczestnikami "Hell's Kitchen"

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" zobaczymy gwiazdy, które staną do rywalizacji wspólnie z uczestnikami kulinarnego show. Tym razem z szefem Amaro postanowili zmierzyć się Katarzyna Kwiatkowska oraz Bilguun Ariunbaatar.

 • Taniec czas zacząć!

  Rozpoczęła się zacięta walka o Kryształową Kulę. W niedzielę, 4 września, obejrzeliśmy pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto był najlepszy, a kto już po debiucie musiał pożegnać się z programem?

 • Rusza "Twoja twarz brzmi znajomo": 10 najlepszych w akcji ("We Are the World")

  Poniżej możecie zobaczyć fragment nowej wersji przeboju "We Are the World" nagranego przez uczestników poprzednich edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto wcielił się w światowe gwiazdy muzyki?

 • W finale może znaleźć się każdy

  Choreograf Agustin Egurrola zaangażował się w pracę nad musicalem "Nie ma Solidarności bez miłości". Zapowiada się piękne widowisko! Tymczasem zbliża się finał "Tańca z gwiazdami". Kto będzie walczył o Kryształową Kulę?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Faworyci drugiej edycji!

  Natasza Urbańska, Maciej Stuhr, Joanna Liszowska i Tomasz Karolak - to ich użytkownicy portalu INTERIA.PL najchętniej oglądaliby w drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto znajdzie się wśród ośmiu uczestników show? Tego telewizja Polsat jeszcze nie ujawniła.

 • Mateusz Banasiuk nagrywa płytę

  Mateusz Banasiuk wraz z zespołem nagrywa obecnie debiutancki materiał. Twierdzi, że powstałe dotychczas kawałki brzmią bardzo męsko i rockowo. Ma też nadzieję, że już na wiosnę będzie można je usłyszeć w niektórych rozgłośniach radiowych. Aktor nie liczy, że materiał ten zdobędzie powszechne uznanie, wierzy jednak, że spodoba się części polskiej publiczności.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Sonia Bohosiewicz zaśpiewa?

  ...gwiazdę. Przypomnijmy, że uczestnikami pierwszej edycji byli: Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk, Julia Pietrucha, Paulla, Artur Chamski, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar oraz Paweł Tucholski(...)"Super Express" poinformował, że na próbnych nagraniach bardzo dobrze wypadła aktorka Maja Bohosiewicz (młodsza siostra Soni Bohosiewicz) i producenci programu "Twoja twarz brzmi znajomo...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kolejna kandydatka

  Polsat powoli kompletuje obsadę drugiej edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podobno jedną z gwiazd show będzie Natalia Krakowiak, aktorka teatru Studio Buffo, która dotarła do ćwierćfinału "The Voice Of Poland".