• Informacje na temat:

  bill duke

Artykuły na temat: bill duke
 • Zagraniczne hity na jesień 2014

  ...większość z nich. Uważa też, że to doskonała dziedzina do potencjalnych odkryć. Kiedy na drodze lekarza pojawia się Virginia Johnson (Lizzy Caplan), która obejmuje posadę jego asystentki, marzenia Billa(...) Scifi Universal 5. sezon Pozbycie się Williama da odrobinę spokoju miasteczku. Sielanka nie potrwa długo. Duke będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdy próbuje uwolnić Haven przed problemami. Nathan...

 • Britney Spears ma nową konkurentkę do roli w filmie "Dukes Of Hazard", mającym być kinową wersją popularnego serial u telewizyjnego. Jest nią inna wokalistka pop, Jessica Simpson, która zrobiła bardzo dobre wrażenie na producentach tego obrazu.

 • Arnold Schwarzenegger, gwiazdor kina akcji ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ), gubernator Kalifornii, postanowił otoczyć się przyjaciółmi, którzy mają pomóc mu w zarządzaniu stanem. Do Kalifornijskiej Komisji Filmowej dołączyło pięciu nowych członków, w tym Danny DeVito ( "Duża ryba" ) i Clint Eastwood ( "Kosmiczni kowboje" ).

 • Seks, narkotyki i jazz

  Prawie nie zdejmował okularów przeciwsłonecznych i ubierał się w ekstrawaganckie ciuchy, pił i ćpał, klął jak szewc, romansował z wieloma kobietami, był egocentrykiem przekonanym o swej wielkości i nosił przydomek "Książę Ciemności".

 • Orlando Bloom na deskach

  Hollywoodzki gwiazdor Orlando Bloom poszedł w ślady Daniela Radcliffe'a i zadebiutował na londyńskiej scenie.

 • Elvis Presley: Król muzyki, król ludzkich serc

  16 sierpnia mija równo 35 lat od śmierci Elvisa Presleya. Ten dzień to świetna okazja do tego by przypomnieć sobie jakim był artystą i... człowiekiem.

 • Orlando Bloom: Buntownik z wyboru

  Kilka lat temu był uznawany za najseksowniejszego i jednego z najbardziej wpływowych aktorów na świecie. Nic dziwnego, kiedy gra się w takich hitach, jak "Władca Pierścieni", czy "Piraci z Karaibów"... Idolem nastolatków, obchodzący dziś 35. urodziny, Orlando Bloom przestał być jednak na własne życzenie.

Wideo na temat: bill duke
 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...

 • Piąta władza

  Julian Assange (Benedict Cumberbatch) i Daniel Domscheit-Berg (Daniel Brühl) rozpoczynają działalność w internetowym podziemiu jako obserwatorzy światowego establishmentu. Projektują serwis, który umożliwia użytkownikom publikację ściśle tajnych danych, rzucając światło na pilnie strzeżone tajemnice rządów i międzynarodowych korporacji. W krótkim czasie ujawniają więcej szokujących faktów, niż tradycyjne media w ciągu wielu lat. Sytuacja zagęszcza się, gdy Assange i Berg zyskują dostęp do...