• Informacje na temat:

  bill tom

Artykuły na temat: bill tom
 • Prawdziwe oblicze Billa Cosby’ego

  Bill Cosby zasłynął na całym świecie jako autor i bohater "The Bill Cosby Show", programu rozrywkowego emitowanego na antenie telewizji NBC. Przez prawie wszystkie sezony show było nagradzane Złotymi Globami i statuetkami Emmy, a Cosby stał się legendą przemysłu rozrywkowego, będąc pierwszym Afroamerykaninem, który odniósł tak duży sukces w swojej branży. W szczytowym momencie zarabiał nawet...

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • "Tabu": Premiera już 8 stycznia na HBO GO

  Rewelacyjny serial z Tomem Hardy’m w roli tajemniczego podróżnika, który powraca w rodzinne strony, aby odziedziczyć spadek po ojcu.

 • Wielkie seriale na wielkim ekranie

  Podczas festiwalu PKO Off Camera widzowie będą mogli obejrzeć na wielkim ekranie popularne produkcje telewizyjne. W ramach sekcji "HBO: Mały/wielki ekran" zostaną zaprezentowane seriale "Olive Kitteridge", "Spojrzenia" i "Pozostawieni". Festiwal rozpocznie się 1 maja w Krakowie.

 • Liliana Głąbczyńska-Komorowska: Polska piękność, która podbiła Stany

  ...świecie.  Zagrała w wielu produkcjach m.in. w "Misji specjalnej", "Zasadach walki", Joannie D’Ark" oraz w serialach "Kojak", "Bill Cosby Show" czy "Nieśmiertelnym". Grała z Donaldem Sutherlandem, Telly Savalasem, Tomem Selleckiem, Aidanem Quinnem, Wesleyem Snipesem. Można ją było również zobaczyć na scenach Broadway'u. "Dzięki zagraniu w kilku, niezwykle popularnych wtedy w USA, soap operach...

 • Rockandrollowy Salon Sław: Ringo Starr jako ostatni Beatles

  Paul McCartney wprowadzi swojego kolegę z The Beatles Ringo Starra do Rockandrollowego Salonu Sław. Perkusista został indywidualnie doceniony jako ostatni z "Fab Four".

 • "Moda na sukces": Co w odcinkach, których nie zobaczymy?

  Jak potoczą się losy Billa, Katie i... Steffy? Kto obejmie władzę w firmie Forresterów? I jak zakończy się lot Brooke i Thomasa? Koniecznie przeczytajcie!

 • Serial "Olive Kitteridge" w listopadzie w HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO rozpocznie się emisja entuzjastycznie przyjętej na festiwalu w Wenecji najnowszej produkcji HBO - "Olive Kitteridge". Od 3 listopada miniserial będzie dostępny w HBO GO.

 • "Olive Kitteridge": Nowy miniserial HBO

  Premiera najnowszej produkcji HBO "Olive Kitteridge" odbędzie się w poniedziałek, 10 listopada w HBO. W rolach głównych występują Frances McDormand, Richard Jenkins i Bill Murray. Od 4 listopada miniserial w całości jest dostępny w HBO GO.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

Zdjęcia na temat: bill tom
Wideo na temat: bill tom
 • Premiera "Walkirii" z Tomem Cruise'em

  Hollywoodzka premiera filmu "Walkiria", w którym główną rolę zagrał Tom Cruise. Oprócz niego na premierze pojawili się m.in. Kenneth Branagh, Bill Nighy, Carice Van Houten i Kelly Hu.