• Informacje na temat:

  billy

Artykuły na temat: billy
 • Testament: Chuck Billy i jego żona mają koronawirusa

  Wokalista thrashmetalowej grupy Testament ogłosił, że zdiagnozowano u niego koronawirusa. Poza Chuckiem Billym pozytywny test na wirus SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID-19 przeszła także jego żona Tiffany oraz kilku członków ekipy technicznej.

 • Billy Eichner w serialu o prezydenckiej seksaferze

  Billy Eichner, gwiazdor filmu "American Horror Story", a prywatnie szkolny kolega Meghan Markle, wystąpi w filmie "American Crime Story: Impeachment", który opowie o seksskandalu z udziałem prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona. Wcieli się w postać dziennikarza, który ujawnił tę aferę.

 • "Yuli": Billy Elliot z Kuby

  ...dorosłego Acostę sztuka. Relacja niezwykle silna i trudna. Inaczej niż w "Billym Elliocie" to ojciec zmusił syna do baletu, bo w tym upatrywał jego szansy na wyrwanie się z piekła biedy Hawany...

 • Demi Moore i Billy Porter walczą z dyskryminacją osób cierpiących na zaburzenia psychiczne

  ...borykającym się z zaburzeniami psychicznymi oraz walkę z dyskryminacją tychże osób. W spotkaniu wzięli udział ambasadorzy akcji, do grona których należą m.in. Demi Moore, Billy Porter, Josh Gad oraz znany(...) problem, a po zabójstwie George’a Floyda kwestia społecznego rozwarstwienia wynikającego m.in. z rasizmu zyskała rozgłos" - dodaje Billy Porter. Gwiazdy, które wzięły udział w wirtualnym spotkaniu...

 • Billy Talent: Koncert w Polsce w 2020 roku

  Zespół Billy Talent ogłosił koncert w Polsce. Grupa pojawi się w naszym kraju w czerwcu 2020 roku.

 • Nie żyje Billy Drago. Miał 73 lata

  ...24 czerwca 2019 roku w wieku 73 lat zmarł Billy Drago, jeden z etatowych złoczyńców kina lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Jego najbardziej znaną rolą była postać mordercy Franka Nittiego w "Nietykalnych" Briana de Palmy. Przyczyną śmierci były komplikacje po udarze.

 • Nieznany Billy Wilder

  Billy Wilder to jeden z najważniejszych reżyserów światowego kina. Gdy żył, urodzony w 1906 roku w Suchej Beskidzkiej artysta, obchodziłby niebawem 105. urodziny. Z tej okazji zorganizowano festiwal poświęcony twórczości tego wybitnego autora. Impreza rozpocznie się 15 czerwca w Krakowie. Uroczyste zakończenie odbędzie się 22 czerwca w Suchej Beskidzkiej, w dniu urodzin Wildera.

 • Zmarł 14-letni Jack Burns. Mówiono o nim "nowy Billy Elliott"

  ...14-letni aktor Jack Burns, którego prasa określała mianem "następnego Billy'ego Elliotta", został znaleziony martwy we własnym domu.

 • Billy Corgan coveruje "Wrecking Ball" Miley Cyrus

  Jeden z najpopularniejszych utworów w karierze Miley Cyrus doczekał się kolejnej wersji. Tym razem wykonał go lider The Smashing Pumpkins, Billy Corgan.

 • Billy Idol pierwszą gwiazdą Festiwalu Legend Rocka 2018

  ...21 lipca 2018 r. w Dolinie Charlotty (Strzelinko między Ustką a Słupskiem) wystąpi brytyjski wokalista Billy Idol.

Zdjęcia na temat: billy
Wideo na temat: billy
Dyskusje na temat: billy