• Informacje na temat:

  billy boyd muzyk

Artykuły na temat: billy boyd muzyk
 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

 • Guns N' Roses: Buckethead na płycie Viggo Mortensena

  Viggo Mortensen, amerykański aktor, którego znamy doskonale z "Władcy pierścieni", jest z zamiłowania muzykiem. Niebawem przygotuje swoją kolejną solową płytę, a do współpracy zaprosił między innymi Bucketheada, gitarzystę obecnego wcielenia Guns N' Roses.

 • Camerimage odkrywa karty

  Tegoroczna, już 11. edycja Festiwalu Filmowego Camerimage, odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi, od 29 listopada do 6 grudnia. Oprócz głównego konkursu, zaplanowano serię pokazów specjalnych, retrospektywę dzieł operatora Williama Frakera oraz konkurs filmów studenckich. Jak zwykle wśród gości i jurorów imprezy znajdą się wielkie nazwiska światowego kina.

 • Clapton przerabia Harrisona

  "Back Home" to tytuł nowej płyty Erika Claptona, na której znajdzie się jego wersja "Loves Comes To Everyone", nieżyjącego już Beatlesa George'a Harrisona. Obok autorskich kompozycji, 60-letni gitarzysta na "Back Home" przygotował także przeróbkę "I'm Going Left" Stevie Wondera.

Wideo na temat: billy boyd muzyk
 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.