• Informacje na temat:

  billy corgan muzyk

Artykuły na temat: billy corgan muzyk
 • Billy Corgan coveruje "Wrecking Ball" Miley Cyrus

  Jeden z najpopularniejszych utworów w karierze Miley Cyrus doczekał się kolejnej wersji. Tym razem wykonał go lider The Smashing Pumpkins, Billy Corgan.

 • Billy Corgan poetą

  Billy Corgan, lider amerykańskich grup Smashing Pumpkins i Zwan, objawi wkrótce nowe oblicze. Muzyk wystąpi z multimedialnym programem poetyckim w Art Institute w Chicago. Będzie to zarazem początek promocji tomu poezji autorstwa wokalisty.

 • Billy Corgan chory?

  Gitarzysta grupy A Perfect Circle, Billy Howerdel, ostro skrytykował byłego frontmana Smashing Pumpkins, Billy'ego Corgana. Powodem były jego wypowiedzi, w których obwiniał on byłego muzyka tego zespołu, Jamesa Iha, za rozpad grupy.

 • Billy Corgan: Solowa płyta

  Billy Corgan, były wokalista grup Smashing Pumpkins i Zwan, przygotowuje solową płytę. Album, firmowany jego nazwiskiem, powstanie przy udziale gości, którzy jednak nie będą mieli wpływu na kwestie artystyczne, zarezerwowane wyłącznie dla lidera całego przedsięwzięcia.

 • Billy Corgan pomaga choremu koledze

  Billy Corgan, były lider zespołów Smashing Pumpkins i Zwan, znalazł się na liście artystów, którzy pojawią się na płycie dedykowanej ciężko choremu wokaliście i kompozytorowi, Alejandro Escovedo. Wśród pozostałych gości są m.in. Jackson Browne, John Cale oraz grupa Los Lobos.

 • Billy Corgan zajmie się wrestlingiem

  Pełna nazwa stanowiska Billy'ego Corgana to starszy producent ds. kreatywności i rozwoju talentów, co oznacza, iż muzyk będzie zajmował się badaniem potencjału przyszłych zawodników. To nie pierwsza przygoda artysty z wrestlingiem. W 2011 roku założył on Resistance Pro Wrestling. W nowej pracy widzi szansę na pójście w świeżym i nieznanym kierunku. Billy Corgan chce wznieść brutalną formę...

 • Billy Corgan pracuje nad solowym albumem

  Pomimo sporej ilości zajęć związanych ze współpracą z formacją New Order Billy Corgan znalazł czas na to, aby rozpocząć nagrywanie swego solowego albumu. Były frontman i wokalista Smashing Pumpkins twierdził, że na pewno nie zrobi tego w tym roku, ale jak widać słowa nie dotrzymał.

 • Recenzja Billy Corgan "AEGEA": Odkurzone odkurzacze

  ...jednorazówkę, bo nie miałbym nic przeciw, by co jakiś czas sprawdzać, jak sprawują się corganowskie odkurzacze. Billy Corgan "AEGEA", wydawnictwo własne 7/10 Czytaj recenzje płytowe na stronach(...) i repetytywną elektroniką. Nie jest to rzecz nowa, bo Corgan nagrywał "AEGEĘ" w odległym już dziś 2007 roku, więc prawie dekadę temu. Mało tego - opóźnione wydanie i tak jest reglamentowane, bo wyciśnięto...

 • Corgan w filmie

  Billy Corgan, były członek amerykańskiej grupy Smashing Pumpkins, a obecnie lider formacji Zwan, zadebiutuje w filmie. Muzyk dostał epizodyczną rolę w obrazie "Spun", którego reżyserem jest znany twórca teledysków Joss Ackerlund.

 • Corgan oddaje Grammy

  Billy Corgan, były frontman zespołów Smashing Pumpkins i Zwan, oddał swoją nagrodę Grammy do jednego z liceów w swym rodzinnym Chicago. Statuetka trafi do szkolnego zespołu, chóru i orkiestry poprzez tzw. Grammy Foundation.