• Informacje na temat:

  billy idol

Artykuły na temat: billy idol
 • Billy Idol pierwszą gwiazdą Festiwalu Legend Rocka 2018

  ...21 lipca 2018 r. w Dolinie Charlotty (Strzelinko między Ustką a Słupskiem) wystąpi brytyjski wokalista Billy Idol.

 • Billy Idol krzyczy

  ..."Scream" ("Krzyk") to tytuł pierwszego singla z nowej płyty Billy'ego Idola. Utworu można już posłuchać w internecie. Pochodzący z Wielkiej Brytanii wokalista wyda 22 marca swój pierwszy album od czasu "Cyberpunk" z 1993 roku. "Devil's Playground" to pierwsza produkcja dla wytwórni Sanctuary.

 • Billy Idol wraca do pracy

  Billy Idol, kontrowersyjny niegdyś brytyjski wokalista, były członek punkowej legendy Generation X, zrywa z bezczynnością. Muzyk wraca do studia nagraniowego, aby zarejestrować nowy album. Billy będzie także bohaterem filmu dokumentalnego, który 15 kwietnia pokaże stacja telewizyjna VH 1.

 • Billy Idol: "Diabelski plac zabaw"

  Billy Idol ukończył prace nad nową studyjną płytą - pierwszą od czasów "Cyberpunk" z 1993 roku. Roboczy tytuł albumu to "World Comin' Down", ale według perkusisty Briana Tichy'ego może zostać on zmieniony na "Devil's Playground".

 • Billy Idol: Kolędy na rockowo

  Pomału zbliżają się święta Bożego Narodzenia, co często skłania muzyków do przygotowywania płyt z kolędami i świątecznymi piosenkami. Podobnie postąpił także Billy Idol, który nagrał album "Happy Holidays". Płyta jest już dostępna do zamówienia na oficjalnej stronie artysty.

 • Billy Idol wspomina szaloną przeszłość

  Billy Idol, słynny brytyjski wokalista, znany z punkowej formacji Generation X i płyt solowych, ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów, że po raz pierwszy spróbował narkotyków, kiedy miał zaledwie 13 lat. Później uzależnił się od różnorakich środków odurzających oraz alkoholu. Wokalista przyznaje, że walkę z uzależnieniem postanowił podjąć dzięki synowi.

 • Billy Idol znów ze Stevem Stevensem!

  Brytyjski wokalista Billy Idol znów będzie współpracował z gitarzystą Stevem Stevensem, z którym odnosił swe największe sukcesy. Panowie wyjaśnili wszystkie sporne kwestie z przeszłości i wygląda na to, że amerykański wirtuoz gitary po raz kolejny ujawni swój kunszt na nowym solowym albumie Idola. Wydanie płyty wstępnie zaplanowano na 2002 rok.

 • Iza Miko i Billy Idol razem w teledysku!

  ..."Can't Break Me Down" to nowy teledysk Billy'ego Idola, który promuje najnowszą płytę muzyka - "Kings & Queens The Underground". W klipie oprócz wokalisty zobaczyć można także polską aktorkę Izę Miko.

 • Iza Miko i Billy Idol razem w teledysku!

  ..."Can't Break Me Down" to nowy teledysk Billy'ego Idola, który promuje najnowszą płytę muzyka - "Kings & Queens The Underground". W klipie oprócz wokalisty zobaczyć można także polską aktorkę Izę Miko.

 • Recenzja Billy Idol "Kings & Queens of Underground": Jeszcze (już?) nie królowie

  Popularność zyskał grając pop przebrany w szatki glamu, goth, czy rockabilly. To wszystko nadal jest. Kiedyś miał też znakomite piosenki. Teraz jest w kratkę.

Wideo na temat: billy idol