• Informacje na temat:

  billy ray

Artykuły na temat: billy ray
 • Billy Ray Cyrus o Miley: Wciąż jest moją małą córeczką

  Po skandalu z Miley Cyrus na gali MTV jej ojciec, piosenkarz country i aktor Billy Ray Cyrus niechętnie udziela wyjaśnień mediom.

 • Billy Idol pierwszą gwiazdą Festiwalu Legend Rocka 2018

  ...21 lipca 2018 r. w Dolinie Charlotty (Strzelinko między Ustką a Słupskiem) wystąpi brytyjski wokalista Billy Idol.

 • Ray Benson (Asleep at the Wheel) walczy z koronawirusem. Na testy czekał ponad tydzień

  ...' (sic!)" - relacjonował muzyk. Poinformował też, że nie ma zwykłych objawów, czuje się zmęczony i cierpi na ból głowy, ale nie ma gorączki i kaszlu. Ray Benson upomniał swoich fanów, by(...)  Jackson Browne , raper  Slim Thug ,  Natalie Horler  (wokalistka dance'owej grupy Cascada), legendarny tenor  Placido Domingo ,  David Bryan  (klawiszowiec grupy Bon Jovi), metalowi muzycy  Chuck Billy...

 • Billy Bob Thornton w dramacie

  Billy Bob Thornton ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) zagra w dramacie "Chrystal". Film ten opowie historię byłego więźnia, który po latach wraca do samotnej żony. Obrazem w fabule zadebiutuje Ray McKinnon, zdobywca Oscara za najlepszy film krótkometrażowy w 2001 roku.

 • Billy Sheehan: Kosmiczny trubadur

  Znany rockowy basista Billy Sheehan (m.in. Mr. Big, David Lee Roth) ukończył nagrywanie swojej drugiej płyty solowej. Wydawnictwo "Cosmic Troubadour" ukaże się w Stanach Zjednoczonych pod koniec lutego, nakładem wytwórni należącej do Steve'a Vai'a.

 • Przewodnik rockowy: Billy Joel. "Gigant"

  Christie Brinkley, z którą jeszcze w tym samym roku Billy doczekał się córeczki - Alexy Ray Joel. To małżeństwo skończyło się w 1994 r. Natomiast ostatnią żoną muzyka była (bo i ten związek się(...) do żydowskiej części dzielnicy Hicksville na Long Island. Tu, Billy (William) Joel oraz jego siostra Judith, jak wszystkie dzieci bawili się i uczyli. W ich przypadku oznaczało to także ćwiczenie gry...

 • Billy Joel: Do trzech razy sztuka?

  ...55-letni wokalista Billy Joel poślubił w sobotę, 2 października, swoją narzeczoną Kate Lee (23 l.) w swojej posiadłości na Long Island. To już trzecie małżeństwo amerykańskiego muzyka.

 • "Pakt z diabłem" już na Blu-ray i DVD!

  Od 22 lutego na Blu-ray i DVD dostępny jest "Pakt z diabłem" - kinowy hit ubiegłej jesieni, z Johnny Deppem w roli bezwzględnego gangstera.

 • Ray Charles: Pożegnalny hołd

  Gwiazdy muzyki pop wystąpią na koncercie poświęconym pamięci zmarłego 10 czerwca 2004 roku króla soulu Raya Charlesa. Pieniądze uzyskane z charytatywnego występu zostaną przeznaczone na Ray Charles Performing Arts Center w Atlancie.

 • "Legendy ringu" na Blu-ray i DVD

  ..."Legendy ringu" to wyjątkowa komedia, w której na ekranie spotykają się dwie wielkie osobowości kina i gwiazdy najsłynniejszych bokserskich filmów w historii. Robert "Wściekły byk" De Niro i Sylvester "Rocky" Stallone stają do pojedynku na Blu-ray i DVD!

Zdjęcia na temat: billy ray
Wideo na temat: billy ray
 • Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese połączą siły w jednej produkcji. Aktor zagra główną rolę w filmie powstającym na postawie książki "Diabeł w Białym Mieście”. Reżyserią zajmie się Scorsese, a scenariusz napisze Billy Ray.

Dyskusje na temat: billy ray