• Informacje na temat:

  billy thornton, bob

Artykuły na temat: billy thornton, bob
 • Animowany Billy Bob Thornton

  Aktor i reżyser Billy Bob Thornton ("Armageddon", "All The Pretty Horses"), prywatnie mąż Angeliny Jolie, prowadzi końcowe negocjacje dotyczące swego udziału w przygotowywanej właśnie nowej serii telewizyjnej. Thornton ma być współscenarzystą i współproducentem animowanego serial u "Red Hot Tomatoes". Użyczy także głosu głównemu bohaterowi opowieści.

 • Billy Bob Thornton: Niepokojący typ

  Czarny charakter Hollywood. W swojej karierze był już mordercą, katem i pijakiem. Jest doceniany przez krytyków zarówno za talent aktorski, jak i scenariopisarski, o czym świadczą liczne wygrane oraz nominacje do najważniejszych nagród filmowych. Billy Bob Thornton w te święta znów udowodni, że nikt tak dobrze jak on nie pasuje do roli najgorszego Mikołaja na świecie. "Zły Mikołaj 2" już 23

 • Billy Bob Thornton gra i reżyseruje

  Billy Bob Thornton ( "Zły Mikołaj" , "Człowiek, którego nie było" ) powraca do reżyserii. Znany z filmów braci Coen oraz małżeństwa z Angeliną Jolie Thornton zrealizuje dla wytwórni Paramount Pictures film "Floyd Collins". Będzie to oparta na faktach opowieść o tytułowym grotołazie. Thornton wystąpi także w głównej roli.

 • Billy Bob Thornton: Wyjątkowy scenopisarz

  Amerykański aktor Billy Bob Thornton ( "Człowiek, którego nie było" ), nagrodzony Oscarem za scenariusz filmu "Sling Blade" , zostanie uhonorowany nagrodą imienia Hortona Foote'a, przyznawaną za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie scenopisarstwa.

 • Billy Bob Thornton walczy o dziewczynę

  Australijska aktorka Jacinda Barrett ( "Płonąca pułapka" , "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" ) dołączyła do obsady komedii "School for Scoundrels". Główne role w filmie zagrają Billy Bob Thornton ( "Człowiek, którego nie było" ) i Jon Heder ( "Napoleon Wybuchowiec" ).

 • Billy Bob Thornton w dramacie

  Billy Bob Thornton ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) zagra w dramacie "Chrystal". Film ten opowie historię byłego więźnia, który po latach wraca do samotnej żony. Obrazem w fabule zadebiutuje Ray McKinnon, zdobywca Oscara za najlepszy film krótkometrażowy w 2001 roku.

 • Styx i Billy Bob Thornton

  Amerykańska grupa rockowa Styx sięgnęła po utwór Beatlesów "I Am The Walrus". W teledysku do tej piosenki w niewielkiej roli pojawił się dobry znajomy muzyków Styx, aktor reżyser, a także wokalista Billy Bob Thornton ("To właśnie miłość").

 • Billy Bob Thornton złym Mikołajem

  Billy Bob Thornton ( "Człowiek, którego nie było" , "Czekając na wyrok" ) najprawdopodobniej zagra główną rolę w komedii "Bad Santa", nad którą pracuje Terry Zwigoff ( "Ghost World" ). Producentami wykonawczymi filmu będą bracia Joel i Ethan Coenowie.

 • Billy Bob Thornton w "Alamo"?

  Już od dłuższego czasu pojawiają się spekulacje na temat obsady filmu "Alamo", remake'u słynnego westernu Johna Wayne'a z 1960 roku. Z projektem łączono już nazwiska Mela Gibsona, Brada Pitta, Russella Crowe'a i Toma Hanksa. W pierwowzorze postać pułkownika Davy'a Crocketta kreował sam John Wayne. Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w roli bohatera być może wystąpi Billy Bob Thornton.

 • Billy Bob Thornton: Trener ostatniej szansy

  Billy Bob Thornton ( "Sling Blade" , "Człowiek, którego nie było" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) najprawdopodobniej zagra główną rolę w filmie "Friday Night Lights". Zdobywca Oscara wcieli się w postać trenera licealnej drużyny futbolowej, która stanowi "oczko w głowie" mieszkańców pewnego miasta. Projekt będzie adaptacją książki H.G. Bissingera, opartej na autentycznych wydarzeniach.

Zdjęcia na temat: billy thornton, bob
Wideo na temat: billy thornton, bob
 • Złote Globy 2017 rozdane. Imprezę poprowadził Jimmy Fallon

  żeńską. "The Crown" otrzymał Złoty Glob dla najlepszego dramatu, a odtwórczyni głównej roli Claire Foy stała się najlepszą aktorką w serialu dramatycznym. Billy Bob Thornton otrzymał Złoty Glob dla

 • Były mąż Angeliny Jolie z dziewczyną

  Billy Bob Thornton, były mąż Angeliny Jolie, z obecną partnerką Connie Angland na premierze filmu "Faster" w Los Angeles. Która ładniejsza, Angelina czy Connie?

 • Zdradzała Duchovny'ego?

  Tea Leoni i Billy Bob Thornton promują swój nowy film na festiwalu filmowym w Sundance. Aktorka wypierała się, że powodem rozwodu z Davidem Duchovnym jest jej romans z Thorntonem. Tak czy inaczej, w ostatnich sekundach powyższego wideo widać wyraźnie, że aktorzy są ze sobą w zażyłych stosunkach...

Dyskusje na temat: billy thornton, bob
 • Re: Dziwne fobie gwiazd

  "Awiofobię ma także Doda, Dawid Kwiatkowski i Billy Bob Thornton." Zrównujecie te miernoty z Billy Bobem Thorntonem, niezła próba, ale się nie powiodła.