• Informacje na temat:

  billy thornton, bob reżyser

Artykuły na temat: billy thornton, bob reżyser
 • Animowany Billy Bob Thornton

  Aktor i reżyser Billy Bob Thornton ("Armageddon", "All The Pretty Horses"), prywatnie mąż Angeliny Jolie, prowadzi końcowe negocjacje dotyczące swego udziału w przygotowywanej właśnie nowej serii telewizyjnej. Thornton ma być współscenarzystą i współproducentem animowanego serial u "Red Hot Tomatoes". Użyczy także głosu głównemu bohaterowi opowieści.

 • Styx i Billy Bob Thornton

  Amerykańska grupa rockowa Styx sięgnęła po utwór Beatlesów "I Am The Walrus". W teledysku do tej piosenki w niewielkiej roli pojawił się dobry znajomy muzyków Styx, aktor reżyser, a także wokalista Billy Bob Thornton ("To właśnie miłość").

 • Billy Bob Thornton w "Alamo"?

  Już od dłuższego czasu pojawiają się spekulacje na temat obsady filmu "Alamo", remake'u słynnego westernu Johna Wayne'a z 1960 roku. Z projektem łączono już nazwiska Mela Gibsona, Brada Pitta, Russella Crowe'a i Toma Hanksa. W pierwowzorze postać pułkownika Davy'a Crocketta kreował sam John Wayne. Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w roli bohatera być może wystąpi Billy Bob Thornton.

 • Billy Bob Thornton: Trener ostatniej szansy

  Billy Bob Thornton ( "Sling Blade" , "Człowiek, którego nie było" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) najprawdopodobniej zagra główną rolę w filmie "Friday Night Lights". Zdobywca Oscara wcieli się w postać trenera licealnej drużyny futbolowej, która stanowi "oczko w głowie" mieszkańców pewnego miasta. Projekt będzie adaptacją książki H.G. Bissingera, opartej na autentycznych wydarzeniach.

 • Billy Bob Thornton: "Nigdy nie byłem szczęśliwy, nie będąc smutnym"

  ...najbardziej znanym człowiekiem o imieniu Billy Bob.(...)Życie Billy'ego Boba Thorntona to prawdziwa mieszanka smaków. Jako mąż Angeliny Jolie na pewien czas stał się postacią z pierwszych stron bulwarowych magazynów. Wcześniej, jako młody chłopak był...

 • Billy Bob Thornton walczy o dziewczynę

  Australijska aktorka Jacinda Barrett ( "Płonąca pułapka" , "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" ) dołączyła do obsady komedii "School for Scoundrels". Główne role w filmie zagrają Billy Bob Thornton ( "Człowiek, którego nie było" ) i Jon Heder ( "Napoleon Wybuchowiec" ).

 • Billy Bob Thornton w dramacie

  Billy Bob Thornton ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ) zagra w dramacie "Chrystal". Film ten opowie historię byłego więźnia, który po latach wraca do samotnej żony. Obrazem w fabule zadebiutuje Ray McKinnon, zdobywca Oscara za najlepszy film krótkometrażowy w 2001 roku.

 • Thornton i Jolie samodzielnie robią prezenty

  Billy Bob Thornton i Angelina Jolie są przed świętami bardzo zajęci. W tym roku ta jedna z bardziej kontrowersyjnych hollywoodzkich par postanowiła obdarować się samodzielnie wykonanymi prezentami. W ten sposób małżonkowie postanowili zerwać z tradycją wydawania fortuny na prezenty kupowane w ekskluzywnych sklepach.

 • Jolie i Thornton na Berlinale

  Specjalny pokaz reżyserskiego debiutu Angeliny Jole "In the Land of Blood and Honey" będzie jednym z największych wydarzeń 62. edycji festiwalu w Berlinie. Swój najnowszy film pokaże w konkursie Berlinale były partner hollywoodzkiej gwiazdy - Billy Bob Thornton.

 • "Miasteczko Cut Bank": Billy Bob Thornton został medium

  Zanim zaliczył przeprowadzkę do serialowego "Fargo", jeden z największych oryginałów Hollywood - Billy Bob Thornton odwiedził "Miasteczko Cut Bank". W thrillerze w reżyserii Matta Shakmana, współtwórcy telewizyjnej wersji hitu Coenów oraz takich przebojów małego ekranu jak: "Dr House", "Sześć stóp pod ziemią" i "Mad Men", wystąpił w towarzystwie samych asów: Johna Malkovicha, Bruce'a Derna...