• Informacje na temat:

  biografia

Artykuły na temat: biografia
 • Powstanie kinowa biografia Enza Ferrariego

  Powstanie kinowa biografia słynnego konstruktora samochodowego Enza Ferrariego. Zdjęcia mają zacząć się wiosną przyszłego roku.

 • Filmowa biografia autorki książek o Muminkach

  Prace na planie miały się zacząć w listopadzie, ale dopiero teraz zaczęto w Helsinkach nagrywać zdjęcia do biograficznego filmu "Tove" w reżyserii Zaidy Bergroth. W rolę popularnej na całym świecie autorki "Muminków" wciela się Alma Pöysti.

 • Filmowa biografia Lemmy'ego Kilmistera z Motorhead

  W przyszłym roku ruszą zdjęcia do filmu biograficznego opowiadającego o życiu ojca chrzestnego heavy metalu, Lemmy'ego Kilmistera. Film zatytułowany "Lemmy" wyreżyseruje Greg Olliver. Reżyser ma sporą wiedzę na temat słynnego muzyka. Przez trzy lata towarzyszył bowiem Kilmisterowi i grupie Motorhead, gdy zbierał materiały do filmu dokumentalnego "Lemmy" z 2010 roku.

 • Biografia Eltona Johna ocenzurowana w Rosji

  ..."Rocketman", biografia Eltona Johna, wejdzie do rosyjskich kin w okrojonej wersji. Tamtejszy dystrybutor pozbawił jej scen gejowskiego seksu i pocałunków. Decyzja ta spotkała się ze stanowczą reakcją piosenkarza oraz twórców filmu.

 • Filmowa biografia Elvisa Presleya w październiku 2020

  Wytwórnia Warner Bros. ustaliła datę premiery filmowej biografii Elvisa Presleya. Film, w którym w roli głównej wystąpi Austin Butler, wejdzie na ekrany kin 1 października 2020 roku.

 • Biografia Hanki Bielickiej

  ..."Jeszcze Polska nie zginęła, póki się śmiejemy" - mawiała Hanka Bielicka, jedna z najwybitniejszych aktorek powojennej polskiej estrady. Do księgarń trafia właśnie jej biografia pióra Zbigniewa Korpolewskiego, autora wielu monologów artystki.

 • Już w marcu na rynku ukaże się biografia znanej brytyjskiej formacji Stereophonics. Książka nosząca tytuł "JEEP - Just Enough Evidence To Print", napisana została przez Danny'ego O'Connora, dziennikarza na co dzień pracującego dla stacji BBC Radio 1.

 • Biografia Styx

  "The Grand Delusion", parafraza tytułu jednego z najsłynniejszych albumów amerykańskiej grupy Styx, będzie tytułem jej nieautoryzowanej biografii, którą przygotuje amerykański dziennikarz muzyczny Sterling Whitaker. Książka ma być gotowa do końca 2004 roku.

 • Biografia Stryper

  ..."Stryper: Loud n' Clear", biografia amerykańskiej formacji Stryper, została po raz pierwszy zaprezentowana fanom w ostatni weekend, 18 i 19 maja, podczas okolicznościowego zlotu jej fanów w Kalifornii. Członkowie jednej z najsłynniejszych grup grających chrześcijański rock, złożyli autografy na obwolutach kilkudziesięciu pierwszych egzemplarzy.

 • "Rocketman": Nowy zwiastun biografii Eltona Johna

  ..."Eddie'ego zwanego orłem" z Egertonem w roli głównej. Odpowiadał on także za ostatnie dwa tygodnie zdjęciowe "Bohemian Rhapsody", gdy wytwórnia Fox zdecydowała się zwolnić Bryana Singera. Biografia Eltona...

Zdjęcia na temat: biografia
Wideo na temat: biografia
 • Karolina Gruszka: Biografia polskiej noblistki może zaskakiwać

  Dwukrotna laureatka nagrody Nobla prowadziła bardzo ciekawe życie. Tych rzeczy o Marii Skłodowskiej-Curie nie uczymy się w szkole. O czym aktorka rozmawiała z Anną Zając z Interii? Sprawdźcie! Film "Maria Skłodowska-Curie" debiutuje 24 lutego 2017 roku na ekrana polskich kin.

 • Filmy na podstawie biografii Maryli Rodowicz

  Trwają prace nad filmem dokumentalnym o Maryli Rodowicz. Za reżyserię odpowiedzialna jest laureatka Polskich Nagród Filmowych Orły 2018 Alicja Albrecht. Wokalistka zapowiada również, że powstanie fabularny film oparty na historii jej życia.

 • Piotr Stramowski: Chciałbym zagrać Czesława Niemena

  ​Biografia Czesława Niemena to super potencjał na scenariusz - uważa Piotr Stramowski. Aktor chciałby się wcielić w postać słynnego wokalisty, od dawna bowiem interesuje się jego życiem i twórczością.

Dyskusje na temat: biografia