• Informacje na temat:

  bitwa na głosy 1 odcinek

Artykuły na temat: bitwa na głosy 1 odcinek
 • Tylko "Bitwa na głosy" zyskała

  Pierwszy majowy weekend nie pomógł muzycznym programom. W porównaniu z poprzednim tygodniem, kolejny spadek - o ponad 100 tysięcy widzów - zanotowały "X Factor" i "Must Be the Music". Zyskała jedynie "Bitwa na głosy".

 • "Bitwa na głosy" bez Moniki Kuszyńskiej

  Za nami kolejny odcinek "Bitwy na głosy". Tym razem z programem pożegnała się drużyna Moniki Kuszyńskiej. A za stołem jurorskim brylowała Alicja Węgorzewska, która nie patyczkowała się z uczestnikami programu.

 • "Bitwa na głosy": Odrobią milion "w plecy"?

  Czy "Herosi" naszej estrady i element nieobliczalności w postaci Tomasza "Titusa" Pukackiego z Acid Drinkers uratują dramatycznie tonącą oglądalność "Bitwy na głosy"? W sobotę (8 września) rusza trzeci sezon show.

 • "Bitwa na głosy": Był błąd, jednak nie zaważył na wynikach

  ..."Domagamy się przywrócenia Moniki Kuszyńskiej z zespołem z Łodzi do programu!" - pisali do nas widzowie "Bitwy na głosy", opisując nieprawidłowości w sms-owym głosowaniu. Telewizja Polska wydała w środę (11 kwietnia) oświadczenie w związku z tą sprawą.

 • Opole: Z "Bitwy na głosy" do Debiutów

  ..., śpiewa od lat czterech. Wziął udział m.in. w programie "Bitwa na głosy" (był w ekipie Edyty Górniak), jest laureatem jednego z odcinków "Szansy na sukces" i konkursu "Stare po nowemu". W czwartkowych(...) siłę dla Aleksandry Krzyżańskiej - posłuchaj w Muzzo.pl (w obecnej edycji "Bitwy na głosy" występuje w drużynie Kamila Bednarka) z zespołem i Kamili Dauksz za osobowość. Koncert Debiutów odbędzie...

 • Wracają programy i seriale

  ..."Bitwa na głosy", "X-Factor", "Przepis na życie", "Hotel 52" - popularne pozycje programowe z gwiazdami powracają na ekrany naszych telewizorów. Już wiosną będziemy śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów i oddawać głosy na młode muzyczne talenty.

 • "Must Be The Music": Ponad 4 mln!

  Ostatni castingowy odcinek "Must Be The Music. Tylko muzyka" obejrzało przed telewizorami ponad 4 mln widzów.

 • "The Voice of Poland": Ten duet zachwycił jurorów

  Sun Go Down On Me" w serwisie Teksciory.pl! Sebastian wcześniej pojawił się w pokazywanej przez TVP "Bitwie na głosy" . W pierwszej edycji show znalazł się w drużynie Michała Wiśniewskiego...

 • Halina Mlynkova: W moim sercu zawsze będą pierwsi

  Zdaniem Haliny Mlynkovej w finale "Bitwy na głosy" powinny zmierzyć się zespoły z Cieszyna i Zielonej Góry. Według wokalistki to właśnie te drużyny były najlepsze w przekroju całego programu.

 • Halina Mlynkova: W moim sercu zawsze będą pierwsi

  Zdaniem Haliny Mlynkovej w finale "Bitwy na głosy" powinny zmierzyć się zespoły z Cieszyna i Zielonej Góry. Według wokalistki to właśnie te drużyny były najlepsze w przekroju całego programu.