• Informacje na temat:

  bitwa na głosy czy będzie 4 edycja

Artykuły na temat: bitwa na głosy czy będzie 4 edycja
 • "Bitwa na głosy" bitwą pokoleń?

  W sobotę (10 listopada) wokalne zespoły Ewy Farnej i Andrzeja Piasecznego powalczą o zwycięstwo w trzeciej edycji "Bitwy na głosy".

 • Wiosna w TVP2? Seriale i "Bitwa na głosy"

  Wiosenna ramówka telewizyjnej Dwójki zapowiada się gwiazdorsko. Na małym ekranie zobaczymy niebawem m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis.

 • Znakomity finał "Bitwy na głosy"

  W miniony weekend zakończyły się dwa muzyczne show w polskiej telewizji: "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Jaką oglądalnością cieszyły się finały tych programów?

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

 • Najlepszym jurorem w Polsce jest...

  Alicja Węgorzewska, Kora, Krystyna Mazurówna, Robert Kozyra oraz Michel Moran - oto jurorzy, którzy tym razem sami będą podlegać surowej ocenie czytelników "Tele Tygodnia". Kto z nich otrzyma Telekamerę? W tegorocznej edycji plebiscytu możemy głosować jeszcze do 28 lutego.

 • Ewa Farna: Casting w Sosnowcu

  Pochodząca z Trzyńca na Zaolziu Ewa Farna w "Bitwie na głosy" poprowadzi wokalną drużynę z Sosnowca.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • Przystanek Woodstock 2015. Jurek Owsiak: Petarda na początek

  ...symbolem festiwalu, jak błotne kąpiele pod grzybkiem czy zawołanie "Zaraz będzie ciemno! Zamknij się!". W internecie pojawiły się komentarze, że Kamil się nie nadaje do tej roli, a bez Bukartyka to już nie to samo. - Uczymy tolerancji z Bednarkiem! - podkreśla Owsiak - Wygrał jeden z programów telewizyjnych, więc ma doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi ["Bitwa na głosy"]. Daliśmy Piotrkowi...

 • Świetny wynik "Mam talent!"

  ...średnich wyników osiąganych w poprzednich edycjach. Jednocześnie żaden inny prezentowany w weekend program, film czy serial nie zbliżył się nawet do wysoko ustawionej przez "Mam talent!" poprzeczki(...) tygodnia aż 400 tys. widzów! W przyszłym tygodniu rozpoczynają się odcinki półfinałowe, więc jest nadzieja, że program znów będzie przyciągał około 4 mln osób. W niedzielnym wieczór wyższość programu...

 • Rekordowy "Mam talent!"

  ...wyniki najbliższych sześciu (pięć półfinałów i finał) jego odcinków. W porównaniu do zeszłego tygodnia bardzo poprawiła się także "Bitwa o głosy", konkurująca z "Mam talent!" o widzów. Tym razem wybrało(...)"Mam talent!" okazał się największym hitem tego weekendu, spośród wszystkich programów prezentowanych w sobotę i niedzielę w polskiej telewizji. 4,65 mln odbiorców, które w sobotni wieczór włączyło...