• Informacje na temat:

  bitwa na głosy maja bohosiewicz

Artykuły na temat: bitwa na głosy maja bohosiewicz
 • "Bitwa na głosy": Hołd dla zmarłej

  W kolejnym odcinku "Bitwy na głosy" z programem pożegnała się drużyna Natalii Kukulskiej. Najwięcej emocji wzbudził występ zespołu Edyty Górniak, który był hołdem dla zmarłej niedawno Whitney Houston.

 • "Bitwa na głosy": Hołd dla zmarłej

  W kolejnym odcinku "Bitwy na głosy" z programem pożegnała się drużyna Natalii Kukulskiej. Najwięcej emocji wzbudził występ zespołu Edyty Górniak, który był hołdem dla zmarłej niedawno Whitney Houston.

 • Wystartowała "Bitwa na głosy"

  Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Bitwy na głosy", w którym zaprezentowane zostały cztery pierwsze zespoły. Dowodzą nimi Mezo, siostry Natalia i Paulina Przybysz, Janusz Panasewicz oraz Edyta Górniak.

 • Wiosna w TVP2? Seriale i "Bitwa na głosy"

  Wiosenna ramówka telewizyjnej Dwójki zapowiada się gwiazdorsko. Na małym ekranie zobaczymy niebawem m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • Walczą o pracę! Wygra... ciężarna?

  Anna Dereszowska i Sonia Bohosiewicz walczą o tę samą posadę. Obie chcą zająć zwolniony przez Grażynę Szapołowską fotel jurora w "Bitwie na głosy". Obie gwiazdy mają predyspozycje do tej pracy - od lat śpiewają. Dereszowska nie tylko nagrała solową płytę, ale wygrała też dwa festiwale: piosenki rosyjskiej oraz piosenki francuskiej. Zaś Bohosiewicz może pochwalić się m.in nagraniem przeboju Marka...

 • "Mali giganci": Nowe nazwiska w show?

  ...trenerów - mają nimi zostać wokalista Grzegorz Hyży (popularność zdobył w "X Factor" w grupie Czesława Mozila; w ekipie Kuby Wojewódzkiego występowała jego ówczesna żona Maja Hyży), aktorki Sonia Bohosiewicz (była jurorką w "Bitwie na głosy") i Anna Dereszowska ("Dzień dobry, kocham cię", "Prawo Agaty").

 • Gwiazdy znów szukają talentów

  ...gospodarzem pasma Poranek TVN24. Pierwszy odcinek drugiej edycji show już w sobotę, 3 marca, o 20:00. "Bitwa na głosy" Nowe gwiazdy i ich drużyny, zmienione grono ekspertów, dodatkowe nagrody! W odróżnieniu od programu "X Factor", "Bitwa na głosy" całkowicie się zmieniła. Ponad 8 tygodni, 4 tysiące kilometrów, 5 tysięcy przesłuchanych osób! Wszystko po to, by wybrać 8 zespołów złożonych...

 • "Mali giganci": Znamy wszystkich trenerów

  ...poprowadzą: wokalista Grzegorz Hyży (popularność zdobył w "X Factor" w grupie Czesława Mozila; w ekipie Kuby Wojewódzkiego występowała jego ówczesna żona Maja Hyży), aktorzy Sonia Bohosiewicz (była jurorką w "Bitwie na głosy"), Anna Dereszowska ("Dzień dobry, kocham cię", "Prawo Agaty"), Kuba Wesołowski ("Na Wspólnej", "Czas honoru", "Komisarz Alex"), Marcin Perchuć (znany z teatru...

 • Weekend przed telewizorem

  Kuźniara show, czyli "Bitwę na głosy" (godz. 20:05). Szesnastoosobowe grupy Edyty Górniak, Moniki Kuszyńskiej, Kamila Bednarka, Meza, Ryszarda Rynkowskiego i Janusza Panasewicza zaprezentują w nim(...) Wilkowyj? Niemal godzinę później Dwójka zaprosi na "Aidę" (godz. 21:10 ), produkcję z Sonią Bohosiewicz w roli głównej. Tytułowa bohaterka jest samotna, ale w najbliższym odcinku do jej drzwi zapuka...