• Informacje na temat:

  bitwa na głosy trenerzy

Artykuły na temat: bitwa na głosy trenerzy
 • "Bitwa na głosy": Ile zarobią trenerzy?

  Około 1,5 miliona złotych wyda Telewizja Polska na gaże gwiazd-trenerów w "Bitwie na głosy". A do opłacenia będą jeszcze jurorzy, prowadzący i cała ekipa!

 • "Bitwa na głosy" wciąż traci

  Po słabym początku "Mam talent" i "Must Be The Music" łapią wiatr w żagle. Z muzycznych show tradycyjnie najsłabiej wypada "Bitwa na głosy", która jako jedyna traci widzów.

 • "Bitwa na głosy" wciąż traci

  Po słabym początku "Mam talent" i "Must Be The Music" łapią wiatr w żagle. Z muzycznych show tradycyjnie najsłabiej wypada "Bitwa na głosy", która jako jedyna traci widzów.

 • "The Four – Bitwa o sławę": Leszko, Harb, Jeszka i Krupski. Kim są uczestnicy programu?

  Karolina Leszko, Sami Harb, Sabina Jeszka i Kuba Krupski to pierwszych czworo uczestników, którzy będą bronić swoich pozycji w programie Polsatu "The Four – Bitwa o sławę". Widzowie mogą kojarzyć ich z innych programów typu talent show.

 • "The Voice Kids": Kim są trenerzy pierwszej polskiej edycji show?

  Pierwsza polska edycja muzycznego show wyłoni najlepsze dziecięce głosy w kraju. W pierwszej edycji "The Voice Kids" w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak - prawdziwa diva polskiej piosenki(...) podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego...

 • Must be the bitwa na x factor

  Dobrze sprawdzająca się formuła "Must Be The Music", pominięcie tzw. kosmitów w "X Factor" i lukier wylewający się z "Bitwy na głosy" - sprawdźcie, jak nasza redakcja ocenia start trzech muzycznych programów!

 • "The Voice of Poland": Wystartowały bitwy! Mariusz Szaban śpiewa dalej. Wojciech Ezzat odpadł

  Pierwsze bitwy w dziewiątej edycji "The Voice of Poland" za nami. Do kolejnego etapu przeszli m.in. Mariusz Szaban, Natalia Zastępa, Karol Wasilewski i Maciej Mazur. Z programem pożegnał się niespodziewanie Wojciech Ezzat. W ostatniej chwili trenerzy przed opadnięciem uratowali Sebastiana Wojtczaka.

 • "The Voice of Poland": Emocje wypisane na twarzach

  Ósmy sezon "The Voice of Poland" dobiegł końca. Co z niego zapamiętamy? Wspaniałe głosy, kontrowersyjne decyzje oraz emocje, które towarzyszyły programowi. Różnorakim nastrojom ulegali również trenerzy, co wielokrotnie pokazywali swoimi reakcjami.

 • Alicja Węgorzewska ostro: Mamy głuche społeczeństwo

  Jurorka "Bitwy na głosy" nie zostawiła suchej nitki na uczestnikach i trenerach trzeciej edycji programu, a także na głosujących telewidzach.

 • Edyta Górniak znów w TVP. Znamy skład trenerski "The Voice Kids"

  Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą oceniać talenty młodych wokalistów premierowej edycji "The Voice Kids". Program poprowadzą Tomasz Kammel, Barbara Kurdej–Szatan oraz Adam Zdrójkowski. Pierwsza edycja muzycznego show wyłoni najlepsze dziecięce głosy w kraju.