• Informacje na temat:

  bitwa na głosy wszystkie edycje

Artykuły na temat: bitwa na głosy wszystkie edycje
 • Kto wygrał "Bitwę na głosy"?

  Zespół Kamila Bednarka zwycięzcą drugiej edycji "Bitwy na głosy"!

 • "Bitwa na głosy": dlaczego wygra Kamil Bednarek?

  Przed sobotnim (5 maja) finałem drugiej edycji "Bitwy na głosy" oceniamy szanse dwóch najlepszych drużyn - Kamila Bednarka i Ryszarda Rynkowskiego.

 • Natalia Siwiec jurorką "Bitwy na głosy"?

  Czy Natalia Siwiec zostanie nową jurorką programu "Bitwa na głosy"? Telewizja Polska nie chce komentować tabloidowych spekulacji.

 • "The Voice of Poland": Kto wygra finał ósmej edycji?

  ...razu można było zauważyć, że Łyczkowski i panowie z Afromental nadają na tych samych falach. W drużynie duetu Łyczkowski przechodził kolejne etapy zaskakująco łatwo. W bitwach nieco pomogła mu(...) , czyli faworytki w programie. Drugim wokalistą w finale, który może liczyć zwłaszcza na głosy nastolatek, jest Michał Szczygieł. Zaufaniem podczas castingów obdarzył go Andrzej Piaseczny...

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • "Ta noc" Hani Hołek

  Do sieci trafił teledysk "Ta noc" Hani Hołek, pamiętanej z telewizyjnych programów "Bitwa na głosy" (drużyna Haliny Mlynkovej) i "Must Be The Music" (z grupą Hanka!!!).

 • Kim jest Alicja Szemplińska? Przed "The Voice of Poland" wygrała inny program TVP!

  ...uczennicą drugiej klasy liceum. "Ala mikrofon dostała do ręki, gdy miała cztery lata i myślę, że razem z mamą obejrzała wszystkie edycje 'Voice'a'. Czekaliśmy na 'Kidsa' i wtedy myśleliśmy, że Ala się tam(...) każdego i będziesz miała ogromne grono fanów. Charyzmatyczne głosy powinny trzymać się razem" - stwierdził Michał Szpak. Uczestniczka zdecydowała się jednak na współpracę z Tomsonem i Baronem...

 • Kto wygra walkę o widza?

  Już w weekend startują trzy nowe muzyczne programy: "X-Factor", "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Który z nich okaże się najbardziej atrakcyjny dla polskich widzów i tym samym stanie się hitem wiosennej ramówki swojej stacji?

 • Kukulska: Rozśpiewajmy Polskę

  Natalia Kukulska została trenerką "Bitwy na głosy " i w drugiej edycji programu poprowadzi własną drużynę. Utalentowanych wokalistów wybierała na castingach w Warszawie. Piosenkarka wyznaje, że już szuka repertuaru dla swojej grupy.

 • Kukulska: Rozśpiewajmy Polskę

  Natalia Kukulska została trenerką "Bitwy na głosy " i w drugiej edycji programu poprowadzi własną drużynę. Utalentowanych wokalistów wybierała na castingach w Warszawie. Piosenkarka wyznaje, że już szuka repertuaru dla swojej grupy.