• Informacje na temat:

  bitwa na głosy zespół ewy farny

Artykuły na temat: bitwa na głosy zespół ewy farny
 • "Bitwa na głosy" bitwą pokoleń?

  W sobotę (10 listopada) wokalne zespoły Ewy Farnej i Andrzeja Piasecznego powalczą o zwycięstwo w trzeciej edycji "Bitwy na głosy".

 • "Bitwa na głosy": Ewa Farna dobrze się bawi!

  Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji "Bitwy na głosy". Sympatie widzów zdobył zespół dowodzony przez Ewę Farną. Natomiast jurorki Alicja Węgorzewska i Katarzyna Zielińska pokazały, że za stołem sędziowskim będzie iskrzyło!

 • "Bitwa na głosy": Bezkonkurencyjny Andrzej Piaseczny

  Udział w finale "Bitwy na głosy" zapewnił sobie zespół Andrzeja Piasecznego. W przyszłym tygodniu w półfinałowej dogrywce wystąpią drużyny Ewy Farnej i Libera.

 • "Bitwa na głosy": Koniec przygody Juli

  W przyszłym tygodniu w "Bitwie na głosy" nie zobaczymy zespołu Juli. "Skończyła się wspaniała przygoda" - komentowała przegraną wokalistka.

 • "Bitwa na głosy": Finał bez niespodzianki

  Nie było sensacji. Zespół Andrzeja Piasecznego - faworyta programu - wygrał trzecią edycję "Bitwy na głosy"!

 • "Bitwa na głosy": Pamiętacie Monikę Urlik?

  Pierwszym zespołem, który pożegnał się z programem "Bitwa na głosy", została drużyna Roberta Gawlińskiego. A telewidzom przypomniała się znana z "The Voice Of Poland" Monika Urlik, która była jedną z gwiazd drużyna Nergala.

 • "Bitwa na głosy" już bez Rubika

  Tym razem z "Bitwy na głosy" odpadła drużyna Piotra Rubika. "Daliśmy z siebie wszystko i jestem z nich bardzo dumny" - powiedział o swoim zespole pomimo przegranej kompozytor.

 • "Bitwa na głosy" bez Beaty Kozidrak!

  ..." - tak Wojciech Jagielski podsumował ekipę Ewy Farnej z piosenką "Billie Jean" Michaela Jacksona. Trenerka towarzyszyła swojej drużynie z Sosnowca na perkusji i zdaniem Jagielskiego była najlepsza na(...). Najwięcej głosów tym razem otrzymała drużyna Piotra Rubika, ponownie na drugim miejscu znalazł się Liber z ekipą, a na trzecim uplasował się zespół Andrzeja Piasecznego.

 • Znamy finalistów "Bitwy na głosy"

  ..."Remisu nie będzie" - tak drugi półfinał "Bitwy na głosy" zapowiadała TVP. Zwycięsko z wokalnej potyczki wyszedł zespół Ewy Farnej, który w finale zmierzy się z drużyną Andrzeja Piasecznego. Z "Bitwą na głosy" pożegnał się Liber i jego grupa.

 • "Idol": Kto podbił serca jurorów w drugim odcinku?

  ...zaśpiewał "Thinking Out Loud" Eda Sheerana. Reakcje oceniających były dość wstrzemięźliwe ("nie było klimatu" - Janusz Panasewicz), ale uczestnik został przez nich podpuszczony, bo zdobył cztery głosy(...) dodała, żeby uczestnik tylko "nie przekombinowywał". Carolin Mrugała , wokalistka grupy City Of Mirrors, sięgnęła po przebój jurorki Ewy Farnej - "Cicho". "Zaśpiewanie przed Ewą Farną wymaga pewnej...