• Informacje na temat:

  bitwa warszawska 1920

Artykuły na temat: bitwa warszawska 1920
 • Borys Szyc został specjalistą od bitew!

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", sam siebie nazywa specjalistą od bitew. Powód? Wkrótce zobaczymy go w dwóch filmach kinowych - w "1920. Bitwie Warszawskiej" i w "Bitwie Wiedeńskiej".

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Józefowicz kontroluje Urbańską

  Natasza Urbańska zrezygnowała chyba z postanowienia uniezależnienia się od męża. Janusz Józefowicz pracuje z nią na planie filmu "Bitwa Warszawska 1920".

 • "SuperSTARcie": Teraz jazz

  W dzisiejszym (piątek, 31 października) odcinku "SuperSTARcia" uczestnicy zmierzą się utworami jazzowymi.

 • Skandal na festiwalu w Dublinie

  Publiczność oraz organizatorzy Festiwalu Filmu Polskiego "Kinopolis" w Dublinie, na którym prezentowany był film "1920 Bitwa Warszawska", jeszcze długo będą pamiętać wypowiedz Łukasza Garlickiego . Powód?

 • Bogusław Linda w nowym filmie Andrzeja Wajdy

  Bogusław Linda zagra w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Film będzie opowiadał o życiu polskiego malarza Władysława Strzemińskiego. Początek zdjęć zaplanowano na wrzesień 2015 roku.

 • Michalina Olszańska w "Barwach szczęścia"

  W 816. odcinku "Barw Szczęścia" do obsady serialu dołączy Michalina Olszańska, prywatnie córka aktorskiego małżeństwa Agnieszki Fatygi ("Alternatywy 4") i Wojciecha Olszańskiego ("Quo Vadis", "1920 Bitwa Warszawska"). Wcieli się w postać Tiny, która nieźle zamiesza w artystycznej karierze Huberta (Marek Molak). Patrycja (Marta Dobecka) przedstawi Pyrce młodą początkującą wokalistkę, z którą ma...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Wielka premiera filmu o wojnie i miłości

  ..."1920 Bitwa warszawska" - pierwszy film fabularny zrealizowany w naszym kraju techniką 3D - wchodzi na ekrany kin. W poniedziałek w Teatrze Wielkim odbyła się uroczysta premiera najnowszego dzieła Jerzego Hoffmana.

 • Co w kinie? Klasyka i trudne tematy

  W piątek, 3 października, na ekrany kin wchodzi aż dziewięć filmów. Spośród nich największe zainteresowanie widzów budzą dwie polskie produkcje: "Potop Redivivus" Jerzego Hoffmana i "Służby specjalne" Patryka Vegi.

Zdjęcia na temat: bitwa warszawska 1920
Wideo na temat: bitwa warszawska 1920
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

Dyskusje na temat: bitwa warszawska 1920
 • Re: Natasza Urbańska walczy o miano najbardziej wszechstronnego artysty w Polsce

  Moim zdaniem powinna sobie odpuścić i przestać się kompromitować. I tak wiele osób już jej nie lubi a po takim następnym programie to grono może znacznie wzrosnąć. Po co jej kolejna klęska i rozczarowanie? Mało jej docinek za rolę w ,,1920 Bitwa Warszawska,, i za jej ostatni teledysk ?!

 • Re: Biały fortepian

  Super serial! dobra muzyka,... Mi się wydaje że będzie druga seria bo tak ma się zakończyć wojna?. Ja jeszcze czekam na film bitwa warszawska 1920.?

 • Re: To miała być wojna z Klossem

  SZYC JEST TAKIM WIEJSKIM AKTOREM!! KORY NE POWINIEN DOSTAWAC KLUCZOWYCH RÓL !!! JEGO OSOBOWOSC JEST WYJĄTKOWO PROASTACKA ! TAK SAMO DLACZEGO FILM "1920 BITWA WARSZAWSKA " NIE ODNIUSL ZAPLANOWANYCH EFEKTOW ??? BO GLOWN ĄROLE GRAL SZYC !!

 • Re: Biały fortepian

  ty ale bitwa warszawska nie byla ostatnia w wojnie z bolszewikami i tylko przelomem w wojnie Nie będzie drugiego sezonu, skoro jeden z głównych bohaterów ginie ( w tym wypadku Jozef). W końcu ten(...) o czym ma niby być ten drugi sezon, skoro wojna o niepodległość kończy się wraz z wygraną przez Polaków bitwą warszawską, która jest w ostatnim odcinku. to nie bitwa warszawska bitwa warszawska będzie

 • Re: Biały fortepian

  to nie bitwa warszawska bitwa warszawska będzie w2 sezonie a to bitwa o radzyni ty ale bitwa warszawska nie byla ostatnia w wojnie z bolszewikami i tylko przelomem w wojnie Nie będzie drugiego sezonu(...) sezonie, a co najważniejsze ten serial nosi tytuł "1920. Wojna i miłość", wiec o czym ma niby być ten drugi sezon, skoro wojna o niepodległość kończy się wraz z wygraną przez Polaków bitwą warszawską

 • Re: Biały fortepian

  potwierdzona wiadomość o drugim sezonie, a co najważniejsze ten serial nosi tytuł "1920. Wojna i miłość", wiec o czym ma niby być ten drugi sezon, skoro wojna o niepodległość kończy się wraz z wygraną przez Polaków bitwą warszawską, która jest w ostatnim odcinku. ty ale bitwa warszawska nie byla ostatnia w wojnie z bolszewikami i tylko przelomem w wojnie