• Informacje na temat:

  biust pameli

Artykuły na temat: biust pameli
 • Pamela Anderson nie do poznania

  Pamela Anderson radykalnie zmieniła wizerunek. Do przeszłości należą wyzywające kreacje, eksponujące wydatny biust, obuwie na niebotycznie wysokich obcasach i... długie, lśniące włosy. Gwiazda nosi teraz skromne stroje i krótką fryzurę.

 • Pamela Anderson pobiegnie w maratonie

  Angeles rozjaśniła sobie włosy na jasny blond i przeszła operację powiększenia biustu. Najpierw dostawała mniejsze role, ale popularność zdobyła dzięki roli C.J. Parker w serialu "Słoneczny patrol...

 • Pamela Anderson trenuje do maratonu

  ...powiększenia biustu. Najpierw dostawała mniejsze role, ale popularność zdobyła dzięki roli C.J. Parker w serialu "Słoneczny patrol", w którym występowała do 1997 roku. Ciekawi Cię, co w najbliższym...

 • Pamela Anderson spotyka się z Kanye Westem?

  Amerykańscy specjaliści od plotek donoszą, że Pamela Anderson (38 l.), znana z obfitego biustu gwiazda "Słonecznego patrolu" ma nowego chłopaka. Miałby nim być Kanye West (28 l.), jeden z najsłynniejszych obecnie producentów i raperów w Stanach Zjednoczonych. "Wyglądali razem na szczęśliwą parę" - twierdzi amerykański magazyn "People".

 • J. Simpson: Najlepszy biust

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson zwyciężyła w kolejnym sondażu piękności. Po wygranej w kategorii "Najseksowniejsza kobieta Ameryki" (według czytelników magazynu "Maxim") piosenkarka może się pochwalić tytułem posiadania "najlepszego biustu w Hollywood".

 • Kobieciarz Kid Rock

  Amerykański muzyk i wokalista Kid Rock zawsze lubił się otaczać kobietami, najchętniej z obfitym biustem. Przez pewien czas był narzeczonym Pameli Anderson (do 2003 roku), ale ostatnio w jego otoczeniu pojawiały się panie przede wszystkim z branży dla dorosłych.

 • Eurowizja: Pierś Javine

  ...wokalistki. Skąpa pomarańczowa kreacja okazała się nie wystarczająca na biust 24-letniej Javine. "Boże, to było tak zawstydzające. Nie miałam pojęcia, że moją pierś można było zobaczyć podczas programu(...) udokumentowane zdjęciami. Nie zabrakło na nich wspomnianej Janet Jackson, a także m.in. wokalistki Lil' Kim, Pameli Anderson i aktorek Tary Reid ("American Pie") i Emmy Noble.

 • Losy gwiazd "Słonecznego patrolu"

  ...głównym zajęciem. Erika Eleniak - dość wcześnie, bo w 1992 roku opuściła popularny serial, by pojawić się na dużym ekranie w "Liberatorze". Scena, w której pokazuje biust, przeszła do historii kina...

 • Lindsay Lohan nie trafi na ruszt

  ...programu widzowie mieli już okazję podziwiać lincz takich gwiazd, jak Donald Trump, Roseanne Barr, David Hasselhoff czy Pamela Anderson (geneza jej biustu oczywiście nie pozostała bez komentarza...

Zdjęcia na temat: biust pameli
Wideo na temat: biust pameli
 • Pamela Anderson wciąż w świetnej formie

  42-letnia Pamela Anderson przed swoją posiadłością w Malibu. Mimo kilku drastycznych operacji plastycznych biustu (i nie tylko), które zwykle dają skutek odwrotny do zamierzonego, Pamela wygląda kwitnąco, prawda?

Dyskusje na temat: biust pameli