• Informacje na temat:

  biust polska

Artykuły na temat: biust polska
 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  ...- Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

 • "Hotel Paradise": Rozmawiali o biustach i nogach uczestniczek

  W programie "Hotel Paradise. Powrót z raju" widzowie mogą dowiedzieć się, co myśleli uczestnicy podczas najbardziej kontrowersyjnych sytuacji w hotelu. W ostatnim odcinku męska część uczestników programu porównywała ze sobą wszystkie panie z rajskiej wyspy. Było sporo tematów damsko-męskich. Kto podobał się najbardziej?

 • Cara Delevingne fanką biustu Rihanny

  ...podkreślił jej atuty. Jak się okazało, biust Rihanny przyciągnął również uwagę samej Delevingne, co było widać na jednym ze zdjęć z premiery. O sytuacji porozmawiać w swoim programie chciał Graham...

 • Doda z nagim biustem: Jeszcze tylko płaszcz

  ..."Jeszcze tylko płaszcz... i gotowa na scenę" - napisała Doda na Instagramie. Na selfie wykonanym w łazience możemy zobaczyć wokalistę bez stanika, która zasłania nagi biust prawą ręką. "Daj se spokój z tym płaszczem" - komentuje jedna z fanek. "Bez płaszcza też dobrze", "rakieta", "najlepsza", "byłaś cudowna" - zachwycają się inni. Doda wraz z grupą Virgin była gwiazdą Dożynek Powiatowych...

 • Karolina Szymczak: Blondynka z odpowiednim biustem

  Jedną z głównych ról w filmie "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego zagrała modelka Karolina Szymczak. Reżyser opowiedział, że szukał "blondynki z odpowiednim biustem".

 • Zmarła przez operację... biustu!

  Niemiecka aktorka filmów porno, znana jako Sexy Cora, zmarła po szóstej operacji powiększenia biustu. Prokuratura w Hamburgu poinformowała w piątek, 21 stycznia, że wszczęła śledztwo przeciwko dwojgu lekarzom, którzy operowali 23-letnią kobietę.

 • Nicki Minaj świeci biustem (nowy teledysk "Barbie Dreams")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Barbie Dreams", który promuje płytę "Queen" Nicki Minaj.

 • "Pułkownik Kwiatkowski": Brawura Kondrata, biust Dancewicz

  We wtorek, 10 maja 2016, mija dokładnie 20 lat od premiery "Pułkownika Kwiatkowskiego" Kazimierza Kutza według scenariusza Jerzego Stefana Stawińskiego. Tytułowa kreacja pozostaje jedną z najlepszych ról w aktorskim dorobku Marka Kondrata, z filmu Kutza pochodzi też jedna z najsłynniejszych erotycznych scen w historii polskiego kina.

 • Jaskółka: Mój biust wzbudza emocje!

  ...na moich celach związanych z filmem - opowiada artystka. Taneczne stroje podkreślają ponętny biust Jaskółki. Niektórzy poddają jednak w wątpliwość jego naturalność. - Mój biust zawsze wzbudzał emocje...

 • "Pan Wołodyjowski": Azja na palu, biust Ireny Karel i ciężarówka

  Polacy szturmowali kasy kin, by ujrzeć wbijanego na pal Azję, biust Ireny Karel i ciężarówkę!

Zdjęcia na temat: biust polska
Wideo na temat: biust polska
 • "Polska Kim Kardashian" Ola Chlebicka potwierdza: Powiększyłam biust i usta

  Natalia Czubaj jest dziewczyną piłkarza Macieja Rybusa, a Aleksandra Chlebicka - Jakuba Koseckiego. Dziewczyny uważają, że każda kobieta powinna o siebie dbać, by "fajnie reprezentować swojego faceta". Chlebicka więc powiększyła biust i usta... Na co dzień studiuje dziennikarstwo na UW i dba o dobre samopoczucie swojego partnera. "Ja ciężko pracuję, zarabiam na nasze życie" - mówi Jakub Kosecki

 • Sylwia Nowak: Nie powiększyłam biustu dla kariery!

  Sylwia Nowak znana jest m.in. z udziału w żenującym serialu "Miłość na bogato", z którego śmiała się cała Polska. Aktualnie celebrytka gra epizod w "Na Wspólnej". Na ostatniej imprezie wyjawiła, że sama powiększyła piersi z powodu kompleksów, a nie chęci zrobienia kariery. Usta też? (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: biust polska