• Informacje na temat:

  biżuteria reklama

Artykuły na temat: biżuteria reklama
 • A to zaskoczenie! Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" w kolejnej reklamie!

  Adam Kraśko (44 l.) podpisał kolejny kontrakt reklamowy. Po drewnianych muszkach słynny rolnik będzie zachwalał... biżuterię dla krów.

 • Claire Danes zareklamuje biżuterię

  Aktorka Claire Danes będzie nową twarzą kolekcji biżuterii firmy Gucci.

 • "Lekarze": Magdalena Różczka znów w reklamie

  Aktorka pojawiła się już wcześniej w reklamach sieci komórkowej oraz producenta kawy. Teraz Różczka stanie się twarzą nowej linii biżuterii, którą... sama zaprojektuje! Współpracę z firmą jubilerską serialowa dr Alicja rozpoczęła po występie na gali charytatywnej, na której gwiazda prowadziła licytację osobiście zaprojektowanego pierścionka.   "Różczka podpisała kontrakt gwarantujący...

 • Reklamy z gwiazdami

  Polskie wokalistki niestrudzenie podążają śladami zagranicznych gwiazd show-biznesu. Nie chodzi tu jedynie o inspiracje muzyczne czy modne ubrania, ale też o sprzedaż swojego wizerunku na potrzeby reklamy.

 • Małgorzata Socha na reklamach zarobiła pół miliona złotych!

  Małgorzata Socha (33 l.) nie musi już grać w serialach. Na samym udziale w reklamach celebrytka zbiła sporą fortunę. Teraz chce jak najszybciej ponownie zostać matką.

 • Gwiazdy TVP2 ukarane za reklamę

  Kolejne prezenterki telewizyjnej Dwójki zostaną ukarane za dorabianie na boku, czyli udział w kampaniach reklamowych. Zarząd TVP podjął decyzję o zawieszeniu współpracy z Beatą Sadowską i Pauliną Smaszcz - Kurzajewską.

 • Joan Collins: Czarny charakter w wieczorowej sukni

  Joan Collins nawet w reklamie batonika odgrywa rolę niezadowolonej divy. Cóż z tego, że jest w męskiej szatni, skoro jak zwykle uczesanie ma prosto od fryzjera, a na sobie wieczorową suknię, rękawiczki i biżuterię. To kwintesencja serialowych ról Joan Collins, z których dwie (Alexis w "Dynastii" i Christiny w "Pacific Palisades") podziwiać można w lipcu na CBS Drama. Zamożna, pewna siebie, może aż nadto asertywna, kłótliwa, lubiąca intrygi - taka często jest ta aktorka na małym ekranie!

 • Kurzajewski w reklamie, dostał zgodę od TVP

  Czy Maciej Kurzajewski jako dziennikarz TVP ma prawo brać udział w kampanii reklamowej banku PKO BP. Według Telewizji Polskiej nie narusza to jego "obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej". Opinii w tej kwestii nie wydała jednak jeszcze Komisja Etyki TVP - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • David, który musi spłacić długi, przyjmuje posadę w dziale radiowej reklamy. Ballada, którą napisał dla Valerie, zostaje wykorzystana w reklamie dezodorantów. Steve dochodzi do wniosku, że nic nie łączy go z Jill, zanim jednak zdąży jej to zakomunikować, ona oświadczy mu, że z nim zrywa. Donna odkrywa, że diamentowa biżuteria, którą podarował jej Noah, jest fałszywa.

 • J. Simpson kontra jubilerzy

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson oskarżyła firmę jubilerską z Kalifornii o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku w internetowej reklamie. Popowa piosenkarka, znana także z reality-show "Nowożeńcy", stara się o usunięcie z katalogu wyrobów, wykonanych na podstawie biżuterii przez nią noszonej.

Wideo na temat: biżuteria reklama
 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...