• Informacje na temat:

  black eyed peas ubrania

Artykuły na temat: black eyed peas ubrania
 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • Black Eyed Peas: Rodzinna firma

  Fergie, wokalistka amerykańskiej grupy Black Eyed Peas, i Macy Gray, to pierwsze artystki, których płyty ukażą się nakładem nowej wytwórni Will.I.Ama, członka kwartetu Black Eyed Peas. Wygląda na to, że będzie to niemal rodzinne przedsiębiorstwo, bo amerykańska grupa z Macy Gray współpracuje od 2000 roku.

 • Black Eyed Peas i sławni goście

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na kolejnej płycie formacji Black Eyed Peas pojawi się sporo znanych gości. Grupa chce zaprosić do współpracy Beyonce Knowles oraz zaprzyjaźnione zespoły Coldplay i The Darkness.

 • Black Eyed Peas: Fergi w "Rodzinie Soprano"

  Fergi, wokalistka amerykańskiej formacji Black Eyed Peas, wystąpi w popularnym telewizyjnym serial u "Rodzina Soprano". Artystka w szóstej serii filmu zagra funkcjonariuszkę policji.

 • "Duża" Macy Gray

  Nad nową płytą amerykańskiej wokalistki Macy Gray będą pracować Justin Timberlake i Will.I.Am z Black Eyed Peas. Obaj znani wokaliści założyli grupę producencką Jaw Breakers, a album Macy Gray, roboczo zatytułowany "Big", ma być ich pierwszym dziełem.

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

 • MTV Australia: Rozdano nagrody

  W czwartek, 3 marca, w "Luna Park" w Sydney po raz pierwszy w historii rozdano nagrody Video Music Awards australijskiej MTV. Na podium zmieścili się reprezentantka gospodarzy Delta Goodrem i grupy Green Day i Black Eyed Peas, którzy otrzymali po dwie statuetki.

 • Slash: Podziemna impreza na pustyni

  "By The Sword" to tytuł pierwszego singla promującego solową płytę Slasha. Słynnego gitarzystę wspiera w tym utworze Andrew Stockdale z Wolfmother, a u nas możecie już zobaczyć teledysk do tego nagrania.

 • Macy Gray w Kongresowej

  "Nie jestem wariatką. Mam pięć osobowości, ale wszystkie są całkiem normalne" - żartowała amerykańska gwiazda muzyki r'n'b i soul, Macy Gray, na środowej (16 listopada) konferencji prasowej w Warszawie. Piosenkarka wystąpi w czwartek, 17 listopada, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki z jedynym koncertem w Europie.

 • Gwiazdy na wadze

  Presja w Hollywood jest olbrzymia. Kto chce pozostać na topie, musi przede wszystkim dbać o swój wygląd. Skutek? Duże skoki na wadze!