• Informacje na temat:

  blanka

Artykuły na temat: blanka
 • ​Robert Makłowicz wzorem dla Blanki Lipińskiej

  Blanka Lipińska przyznała, że prowadząc swój nowy program, wzoruje się na Robercie Makłowiczu. PAP Life zapytał słynnego krytyka kulinarnego, co sądzi o takim komplemencie.

 • Blanka Lipińska: Był idealny. Sparaliżował mnie

  Blanka Lipińska, autorka powieści erotycznej "365 dni", na podstawie której powstał film o tym samym tytule, uważa, że Michele Morrone idealnie pasuje do roli głównego bohatera. Przyznaje, że kiedy pierwszy raz go zobaczyła, od razu zobaczyła w nim Massimo. Pisarka twierdzi również, że aktor ma w sobie coś niezwykłego i jest w stanie zawładnąć sercami Polek.

 • "Nic się nie stało": ​Blanka Lipińska zarzuca twórcom manipulację

  Blanka Lipińska odniosła się na swoim Instagramie do wyemitowanego w środowy wieczór, 20 maja, w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". W poświęconym aferze pedofilskiej dokumencie wykorzystany został jej wizerunek.

 • Blanka Lipińska: Mam problemy z pamięcią krótkotrwałą

  ..."Jestem najlepiej zarabiającą pisarką w Polsce, ale nawet nie wiem, ile mam pieniędzy" - wyznała niedawno z rozbrajającą szczerością Blanka Lipińska. Autorka erotycznej trylogii "365 dni", na podstawie której powstał głośny film, prowadzi teraz w Polsacie program "Tylko Jeden". Przy okazji rozmowy o tej produkcji wyznała, że ma problemy z pamięcią krótkotrwałą.

 • Czy to koniec Blanki Lipińskiej w Polsacie?

  Jest popularna, pewna siebie i dokładnie wie czego chce. W piątek Blanka Lipińska poprowadzi finałowy odcinek pierwszego sezonu reality show "Tylko Jeden". Nie wiadomo czy będzie kolejna edycja programu, ale nawet jeśli tak, to okazuje się, że możemy nie zobaczyć w niej już autorki bestsellerowego cyklu powieści erotycznych. Dlaczego?

 • Skandal na "ściance". Blanka Lipińska urządziła awanturę

  Podczas gali Bestsellery Empiku miała miejsce szokująca sytuacja. Blanka Lipińska, która została nagrodzona za swoją powieść "Kolejne 365 dni", w pewnym momencie przerwała pozowanie na ściance. Pisarka urządziła awanturę jednemu z fotoreporterów. Lipińska nie ukrywa, że była zszokowana jego zachowaniem.

 • Blanka Lipińska: Nie obchodzi mnie zdanie krytyków

  Damian Glinka, Interia: Jak wspominasz pierwsze dni na planie filmu "365 dni"? Blanka Lipińska : - Pierwsze dni były fajne, bo byliśmy w Polsce. Byłam tak rozemocjonowana, że ciężko mi się było zatrzymać. Mogłam wtedy pracować 24 godziny na dobę. Nie pamiętam ich już tak dokładnie, bo minęło pół roku - zaczynaliśmy kręcić w sierpniu. Teraz nie mogę się doczekać, aż wejdziemy na plan drugiej...

 • Blanka Lipińska: Wzięłam ślub we własnym filmie

  ...lata. A jednak trzeba chyba odbębnić jakiś staż, żeby wyjść za mąż,  i żeby to miało sens, pomyślałam sobie, że wyjdę za mąż bez konsekwencji - mówi agencji Newseria pisarka Blanka Lipińska(...) się oszukanych, więc ja bardzo szybko z tego uciekłam, mówiąc: "Słuchajcie, no ja de facto nie wyszłam za mąż, tylko wyszłam za mąż wyłącznie w filmie" - mówi Blanka Lipińska. Pisarka zdradza...

 • ​Anna Karwan zakochana w byłym chłopaku Blanki Lipińskiej?

  ...śpiewałam, a Blanka na nich pracowała. Dostałam książkę Blanki na wiele lat przed jej ukazaniem się na rynku. Zawsze byłyśmy dla siebie serdeczne i miłe, nigdy nie byłyśmy przyjaciółkami. Nigdy nie...

 • "Tylko Jeden": Blanka Lipińska prowadzącą nowy show Polsatu

  ...wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum. Być może ich jedynym przyjacielem i rozjemcą będzie prowadząca program Blanka Lipińska. Autorka...

Zdjęcia na temat: blanka
Wideo na temat: blanka
 • "Demakijaż": Blanka Lipińska

  Barwna postać polskiej literatury gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Blanka Lipińska słynie z otwartości i bezpruderyjności w mówieniu o sprawach ciała. Przekonuje, że udany seks poprawia jakość życia, a tego potrzebują wszyscy Polacy. Co ją napędza do wielkich zmian w życiu?

 • "Demakijaż": Blanka Lipińska

  Program, w którym widzowie mają okazję bliżej poznać kobiety ze świata showbiznesu i polityki. Zaproszeni goście opowiadają o życiu, radościach i chwilach zwątpienia.

Dyskusje na temat: blanka