• Informacje na temat:

  błaszczyk ewa dzieci

Artykuły na temat: błaszczyk ewa dzieci
 • Ewa Błaszczyk laureatką Medalu św. Jerzego

  Aktorka, współzałożycielka Fundacji "Akogo?" Ewa Błaszczyk i Prymas Polski abp Wojciech Polak otrzymali w poniedziałek, 15 października, Medale św. Jerzego. Tę honorową nagrodę za "zmaganie ze złem i uparte budowanie dobra w życiu społecznym" od 25 lat przyznaje redakcja "Tygodnika Powszechnego".

 • Ewa Błaszczyk: "Budzik" dla dorosłych bardzo potrzebny

  Potrzeba utworzenia ośrodka rehabilitacji dla dorosłych w komie jest ogromna - powiedziała prezeska fundacji "Akogo?", aktorka Ewa Błaszczyk. Dodała, że placówka, która ma działać w Warszawie, będzie prowadzić także działalność naukowo-badawczą.

 • Ewa Błaszczyk: Od ludzi oczekuję otwartości

  Wspaniała aktorka, pieśniarka, mama. Jej życie załamało się po wypadku w 2000 roku, kiedy jedna z córek, Ola, zapadła w śpiączkę. Ewa Błaszczyk jednak nie poddała się. Od lat pomaga małym pacjentom. – Nie mam łaski wiary, ale chcę wierzyć w Boga – mówi aktorka.

 • ​Ewa Błaszczyk: Z histerii i trzepotu nic nie wynika. Harmonia jest bardzo ważna

  Aktorka, pieśniarka, założycielka Fundacji Akogo? Ewa Błaszczyk 15 października kończy 64 lata. "Ciągle wytyczam sobie jakieś cele" - mówi, tłumacząc swój sposób na życie.

 • Ewa Błaszczyk: Musiałam być silna

  ...- Jest w moim życiu tor, którego potrzebuję jako odskoczni. To teatr, praca. Tutaj karmię się, nasycam dobrą energią, żeby tam - w domu, przy Oli, w fundacji - mieć siłę do walki. Zwykle szukam rzeczy dobrych - mówi aktorka Ewa Błaszczyk, najbardziej znana z filmów "Mistyfikacja" i "Nic śmiesznego" oraz serialu "Zmiennicy".

 • Ewa Błaszczyk w nocnym programie TVP2 "Szeptem"

  ..., życiowymi przeżyciami. Rozmówcom towarzyszyć będzie para prowadzących: Ewa Błaszczyk i Dariusz Kowalski. Oboje są wrażliwymi, uważnymi słuchaczami. Własne doświadczenia i ogromna empatia(...) intymnej, pogłębionej rozmowy. Program nie będzie stronić od tematów trudnych, takich jak samobójstwa, zdrady małżeńskie, zjawisko mobbingu czy problem Eurosierot, czyli dzieci, których rodzice...

 • Ewa Błaszczyk i Jacek Janczarski: Tragiczny finał wielkiej miłości

  To były pierwsze miesiące stanu wojennego. Leszek Wosiewicz kręcił dla Telewizji Polskiej film "Wigilia 81". Na planie spotkały się Ewa Błaszczyk i Barbara Wrzesińska, wówczas żona Jacka Janczarskiego i matka jego syna Borysa. Ewa Błaszczyk była w związku z reżyserem Jackiem Bromskim. Janczarski pewnego dnia pojawił się na planie. "Nic nie zapowiadało dalszego rozwoju wypadków. Chociaż... tak...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Hankę Ewa Błaszczyk miała wówczas 33 lata i była żoną poety i satyryka Jacka Janczarskiego. Poznali się w połowie lat 80. ubiegłego wieku na planie filmu Leszka Wosiewicza "Wigilia'81". Pani Ewa(...). Rówieśnik Ewy Błaszczyk Piotr Machalica, grając w "Dekalogu", też miał już poukładane życie osobiste. Wziął ślub z Małgorzatą, na świecie pojawiły się dorosłe już dziś dzieci: córka Sonia i syn Franciszek...

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Ewa Błaszczyk jako Oriana Fallaci w Krakowie

  To będzie wyjątkowy wieczór na Bulwar cie Sztuki w Nowej Hucie. W piątek, 26 lipca, o godzinie 19:00 na Scenie Teatru Łaźnia Nowa wystąpi Ewa Błaszczyk, która wcieli się w Orianę Fallaci, wybitną dziennikarkę.

Zdjęcia na temat: błaszczyk ewa dzieci
Wideo na temat: błaszczyk ewa dzieci
 • Ewa Błaszczyk: Ciągle jest coś do zrobienia

  W 2000 roku córka Ewy Błaszczyk zakrztusiła się tabletką. Ola do dziś jest w śpiączce, a jej mama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć. Założyła Fundację "Akogo?" oraz Klinikę Budzik, która skutecznie wybudza ze śpiączki kolejnych pacjentów. O tym, do czego zdolny jest rodzic, by ratować swoje dziecko, Ewa Błaszczyk opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: błaszczyk ewa dzieci