• Informacje na temat:

  błękitne kreacje

Artykuły na temat: błękitne kreacje
 • Opole w kreacjach

  Gwiazdy bardzo często wybierając kreacje na tak ważne wydarzenie, jakim jest Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, stawiają na nazwiska znanych i sprawdzonych projektantów. I choć w ubiegłym roku kreacji polskich projektantów było naprawdę sporo, w tym roku tylko Kayah, Monika Brodka oraz Edyta Górniak postawiły na znane nazwiska.

 • Karen Gillan: Piękna, błękitna i krwiożercza

  - Premiera "Strażników Galaktyki" spotkała się z ogromnym odzewem - mówi Karen Gillan. - Nigdy wcześniej nie byłam zaangażowana w projekt, który budziłby tak duże zainteresowanie. Nie mogę tego powiedzieć nawet o "Doktorze Who". Ludzie szaleją na punkcie tej historii; widać to chociażby po liczbie różnych kreacji, które publikują w Internecie, i po wpisach na Twitterze.

 • Halle Berry wśród rekinów

  17 sierpnia na sklepowych półkach zadebiutowała "Śmiertelna głębia" - nowy obraz "Śmiertelna głębia" to najnowszy film Johna Stockwella, autora kinowych przebojów "Błękitna fala" i "Błękitna głębia". Główne role zagrali zdobywczyni Oscara Halle Berry oraz Olivier Martinez.

 • Urodziny Joanny Brodzik

  Serialowa Magda M. ma powód, by w dobrym nastroju świętować urodziny. Aktorka, która dzisiaj kończy 34 lata, została doceniona za swoją rolę w najnowszym filmie Bogusława Lindy "Jasne błękitne okna" .

 • Biust 44, ostra jazda i rozgrzany Mustang

  ..."Najseksowniejsza kobieta świata" - zachwyca się Christiną Hendricks "Esquire Magazine". Ma ogniście rude włosy, błękitne oczy, nieziemsko duży biust i do tego ogromny aktorski talent, który dał się poznać w serialu "Mad Men".

 • Bryce Dallas Howard: Córka swojego ojca

  Bryce Dallas Howard, znana między innymi z filmów: "Osada", "Manderlay, "Służące" i "Jurassic World", świętuje w środę, 2 marca, 35. urodziny. Z tej okazji przypominamy najsłynniejsze kreacje aktorki.

 • 20 lat temu zmarła Marlena Dietrich

  W niedzielę, 6 maja, minęło 20 lat od śmierci Marleny Dietrich. Filmowe role aktorki, m.in. w "Błękitnym aniele", uczyniły z niej ikonę kina. Do historii przeszły również jej piosenki: "Lili Marleen", "Where Have All the Flowers Gone" czy "Falling in Love Again".

 • Pora mroku w polskim kinie

  W tym tygodniu, na pięć nowości, do kin trafiają aż dwie polskie produkcje: horror "Pora mroku" oraz sensacyjny obraz "Skorumpowani" . Niewątpliwie ciekawą propozycją dla kinomanów jest "Błękitny anioł" z 1930 roku, z doskonałą Marleną Dietrich.

 • "Majka": Co to był za ślub!

  ..."Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • Irena Kwiatkowska nie żyje

  W czwartek, 3 marca, nad ranem w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, zmarła wybitna polska aktorka, Irena Kwiatkowska. Miała 98 lat. Jej niezapomniane kreacje to m.in. Kobieta Pracująca z serialu "Czterdziestolatek" i Pani Jankowska z "Wojny Domowej".