• Informacje na temat:

  bliska zobaczyła

Artykuły na temat: bliska zobaczyła
 • Coma świętuje 20-lecie. Zobacz zwiastun filmu z trasy "Blisko"

  Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu z trasy "Blisko", podczas której swoje 20-lecie świętowała grupa Coma.

 • Jacek Kurski bliski odwołania ze stanowiska

  Do poniedziałku, 9 marca, Rada Mediów Narodowych w korespondencyjnym głosowaniu ma rozstrzygnąć w sprawie odwołania prezesa TVP Jacka Kurskiego - poinformował przewodniczący Rady Krzysztof Czabański. Dodał, że z pięcioosobowego składu RMN wpłynęły już cztery głosy za odwołaniem Kurskiego.

 • Katarzyna Pietras szykuje solowy album: Zobacz teledysk "Późno"

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk do nowego singla "Późno" Katarzyny Pietras, wokalistki znanej z grup Kashmir i Cate Likes Candy.

 • Jakie filmy warto zobaczyć? Pięć propozycji na święta

  Na święta Katarzyna Sobiechowska-Szuchta z RMF FM wybrała pięć filmów, które warto zobaczyć lub sobie je przypomnieć. "Przyniosą pociechę w trudnym czasie samoizolacji, dostarczą wielu emocji. Jeden jest o lekarzu, który dokonywał cudów. Drugi o papieżach, którzy są mądrymi ludźmi. Trzeci opowiada o 12 ostatnich godzinach Jezusa na ziemi. Czwarty to melodramat wszech czasów o miłości w czasach zarazy, a ostatni o tym, że najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu" - pisze dziennikarka.

 • Michele Morrone ("365 dni"): Zobacz teledysk "Hard For Me"

  Znany z filmu "365 dni" Włoch Michele Morrone zaprezentował nowy teledysk do piosenki "Hard For Me". Klip podbił internet - w ciągu dwóch dni od premiery został odtworzony ponad 3,2 mln razy.

 • Inna: Zobacz teledysk "Sober" nakręcony podczas domowej kwarantanny

  ...cieszę się z efektu końcowego. To intymny klip do jednej z piosenek, która jest mi wyjątkowo bliska i mam nadzieję, że umili Wam ten czas spędzany w domu" - podkreśla Inna...

 • Julia Wieniawa w nowej odsłonie: Zobacz teledysk "SMRC"

  Do sieci właśnie trafił minimalistyczny teledysk "SMRC" Julii Wieniawy. Aktorka i wokalistka pokazała się w zupełnie nowej odsłonie.

 • Enej: Zobacz teledysk "Idealny sen"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Idealny sen" grupy Enej.

 • Konkurs: Zobacz Rammstein z bliska!

  W związku ze zbliżającą się premierą albumu "Made In Germany 1995-2011" grupy Rammstein mamy dla Was konkurs! Możecie w nim wygrać wyjazd do Berlina na koncertową próbę zespołu. Co trzeba zrobić?

 • Zobaczy go blisko 100 milionów!

  Ten krótki występ określany jest co roku najbardziej prestiżowym koncertem w Stanach Zjednoczonych. W przerwie Suber Bowl (finał rozgrywek futbolu amerykańskiego) wystąpi Bruce Springsteen i jego The E Street Band.

Zdjęcia na temat: bliska zobaczyła
Wideo na temat: bliska zobaczyła
 • Bliskie spotkanie z gwiazdami "To nie koniec świata!"

  Karolina z Warszawy wygrała wizytę na planie popularnego serialu "To nie koniec świata!". Laureatka konkursu zorganizowanego przez Światseriali.pl przyjechała na plan razem ze swoją koleżanką, Endżi. Obie dziewczyny bardzo cieszyły się z możliwości zobaczenia serialowych kulis, ponieważ same także chcą zostać aktorkami!

 • Cleo bardzo często tęskni za domem i rodziną!

  Cleo przy okazji premiery singla „Dom” zdradziła nam, że bardzo często tęskni za rodziną. Pociesza ją jedynie fakt, że bliscy mogą śledzić jej karierę w internecie. Zobaczcie nagranie!

 • Magda Gessler ma bana w restauracji Adamczyka?

  Magda Gessler (66 l.) i Piotr Adamczyk (46 l.) byli kiedyś ze sobą bardzo blisko. Swój płomienny romans przed światem jednak ukrywali. Aktor do dziś nie zabrał w tej sprawie głosu. Restauratorka zaczęła mówić. Ostatnio wyjawiła coś zadziwiającego... Zobaczcie nagranie!