• Informacje na temat:

  blizna na twarzy

Artykuły na temat: blizna na twarzy
 • Mocny klip VNM (teledysk "Blizna")

  Można już obejrzeć najnowszy teledysk rapera VNM do autobiograficznego utworu "Blizna".

 • "Ghostland": Aktorka doznała obrażeń twarzy

  ...poważnych obrażeń twarzy, w wyniku których aktorce założono 70 szwów, musiała przejść również operację plastyczną. Pamiątką nieszczęśliwego zdarzenia jest blizna na lewym policzku aktorki. https(...) pozwała odpowiedzialną za produkcję "Ghostland" firmę Incident Productions twierdząc, że blizna pozbawia ją szans na wiele nowych ról. W zrealizowanym w 2016 roku obrazie "Deadpool" Hickson wcieliła...

 • W kogo wcieli się Timothy Olyphant w serialu "The Mandalorian"?

  Timothy Olyphant to jeden z ostatnich nabytków obsadowych serialu platformy Disney+ "The Mandalorian". Dołączył on do nowych twarzy, które zobaczymy w drugim sezonie - Michaela Biehna, Rosario Dawson, Temuery Morrisona oraz Katee Sackoff. Kogo zagra aktor?

 • Tatiana Okupnik: Nie będę się chowała z mężem

  Nowa płyta Tatiany Okupnik zatytułowana "Blizna" to jej muzyczne rozliczenie z przeszłością. Wokalistka podkreśla, że pracując nad tym albumem, "przebiła głową mur swoich własnych emocji".

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • Fani tropią błędy w "Harrym Potterze"

  .... Dociekliwi kinomani zauważyli na przykład, iż z bitwy z Voldemortem Harry wychodzi z kilkoma zadrapaniami na twarzy. W następnej scenie, gdy profesor Dumbledore odwiedza bohatera w szpitalu, po szramach na twarzy Harry'ego nie ma śladu.

 • Pomyłki w "Powrocie Króla"

  Przed czujnym okiem widzów nie umknie żadne niedopatrzenie. Tym razem filmowi fani wzięli pod lupę przebój "Powrót Króla" i już wykryli w superprodukcji Petera Jacksona 43 błędy. Najbardziej zabawne jest obserwowanie "wędrującej" blizny na twarzy Frodo - raz szrama znajduje się na prawym policzku bohatera, raz na lewym.

 • "Ciemniejsza strona Greya" : Poskromienie drapieżnika

  Tytuł kłamie. Christian Grey, korpodandys z bliznami na ciele i umyśle, nie folguje tutaj swoim najbardziej ekstremalnym i zdeprawowanym upodobaniom, wręcz przeciwnie: próbuje stać się porządnym facetem. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Już poprzednia część obiecywała więcej, niż dawała. Oparta na książkach E. L. James erotyczna seria jest być może najgrzeczniejszym spośród wszystkich...

 • Małaszyński po liftingu

  Przygotowania nowej twarzy Małaszyńskiego przebiegały w kilku etapach. Najpierw dobierano kolor włosów, potem oczu, kształt nosa i szczęki. Na efekt finalny składa się min. kilkadziesiąt godzin spędzonych u protetyka, który wykonał niezliczoną ilość odlewów jego uzębienia, tak aby idealnie dopasować specjalny aparat poszerzający szczękę. To wszystko na potrzeby nowej roli, w którą wcielił się...

 • "Wielkie piękno" : Urojone podróże

  ...65-letni dziennikarz Jep Gambardella (wielki Toni Servillo) jest królem życia. Jego tronem jest Rzym, a dworem - lokalna elita intelektualna, czyli podobna jemu zbieranina narcyzów i obiboków. Jep napisał kiedyś powieść, ale szybko porzucił karierę literacką na rzecz imprez i miłosnych przygód. Z błogim uśmiechem na twarzy utonął w barwnym korowodzie Wiecznego Miasta.

Zdjęcia na temat: blizna na twarzy
Dyskusje na temat: blizna na twarzy
 • Re: Pierwsza miłość

  . Nadchodzi przełomowy dzień w życiu Oli. Lekarka zdejmuje szwy z jej twarzy. Nie ukrywa przed dziewczyną faktu, że blizna pozostanie na jej policzku na całe życie i zawsze będzie widoczna. Nawet drogie