• Informacje na temat:

  blondyn

Artykuły na temat: blondyn
 • Tomasz Lis: Nordycki blondyn

  Za Tomaszem Lisem panny sznurem - tak miało być, gdy przed laty studiował na Uniwerystecie Warszawskim. Karolina Korwin-Piotrowska w swojej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu" pisze, że jej koleżanki szalały na punkcie "nordyckiego blondyna".

 • Bartosz Bielenia: Blondyn o szatańskim uśmiechu

  Jego debiut w "Disco Polo" przykuł uwagę widzów i krytyków, a jemu samemu przyniósł miano "blondyna o szatańskim uśmiechu". Teraz młody aktor Bartosz Bielenia, powraca do kin w filmie "Na granicy". W porównywanym do "Lśnienia" thrillerze, ze zdjęciami nominowanego do Oscara Łukasza Żala, gra syna Andrzeja Chyry i wikła się w morderczą konfrontację z Marcinem Dorocińskim, kreującym najbardziej...

 • Liza Minelli: Tajemniczy blondyn

  Niewykluczone, że Liza Minelli wkrótce po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu. 59-letnia wokalistka i aktorka została przyłapana przez paparazzi z młodszym od siebie blondynem. Minelli miała powiedzieć, że "znalazła nowego męża".

 • Amerykański "X Factor": Psychofanka Biebera, zakochany blondyn...

  Z pompą wystartowała premierowa amerykańska edycja programu "X Factor". Pierwsze skrzypce gra oczywiście charyzmatyczny juror i twórca programu - Simon Cowell, ale na szczęście nie zabrakło interesujących uczestników.

 • Javier Bardem: Czarny charakter blondynem

  To człowiek wewnętrznie złamany, skrywający tajemnicę, o nieprzyjemnym, specyficznym wyglądzie - tak o Silvie, złoczyńcy ze "Skyfall", w którego się wcielił, powiedział hiszpański aktor Javier Bardem. - Mam nadzieję, że ta postać zaskoczy widzów - dodał.

 • Recenzja Blondie "Ghosts of Download": Latina blondyna

  Trzy lata po dosyć udanym, gitarowym "Panic of Girls", Blondie wydają płytę latynosko-elektroniczną. I musiał ich chyba ten cały prąd porządnie porazić...

 • Michael Madsen odtworzył słynną scenę ze "Wściekłych psów"

  Nietypowy sposób wybrał Michael Madsen do tego, by przypomnieć swoim fanom o konieczności pozostawania w domu w czasie trwania pandemii koronawirusa. Aktor, który w filmie Quentina Tarantino "Wściekłe psy" wcielił się w rolę Pana Blondyna, powtórzył słynną scenę filmową, w której torturuje policjanta.

 • Rubik się jeszcze nie oswoił

  Słynny - były już - blondyn Piotr Rubik opowiada o swoim nowym image'u.

 • Błażej Drab z "Szansy na sukces": Od O.N.A. do disco polo

  Prawie 19 lat temu długowłosy blondyn Błażej Drab jednogłośnie wygrał odcinek "Szansy na sukces" z udziałem grupy O.N.A. Teraz wokalista robi karierę w disco polo.

 • Kevin Costner: Uratowała go miłość

  Jest symbolem Ameryki. Przystojny, wysoki blondyn, który czegokolwiek się dotknie, osiąga sukces. Jego bliscy twierdzą, że bywa uparty jak osioł, ale to dzięki silnej woli realizuje swoje cele.

Zdjęcia na temat: blondyn
Wideo na temat: blondyn
 • Jared Leto blondynem

  37-letni aktor Jared Leto ("Requiem dla snu") zaprezentował zupełnie nowy image - z długimi, tlenionymi blond włosami i w okularach przeciwsłonecznych jest niemal nie do poznania.

 • "Komisarz Alex": Krystian Wieczorek nie bał się konkurencji

  Ma 40 lat, jest wysokim i bardzo przystojnym blondynem o magnetycznym spojrzeniu i zniewalającym uśmiechu. Nazywa się Piotr Górski i właśnie dołączył do pracy w łódzkiej komendzie. Kim jest nowy opiekun Aleksa? Czy nie bał się porównań z konkurencją? Zobaczcie, co o swoim bohaterze powiedział nam Krystian Wieczorek!

 • Joanna Krupa wspomna dzieciństwo w USA: Śmiali się, że jestem głupią Polką!

  Joanna Krupa pojawiła się ostatnio w programie Agaty Młynarskiej, aby nieco się wypromować, tym razem w publicznej telewizji. Celebrytka opowiedziała m.in. o swoich trudnych początkach po przylocie do Stanów. Okazuje się, że "Dżoana" nie miała lekko! "W szkole śmiali się ze mnie, że jestem głupią blondyną i Polką" - wyznała Krupa. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: blondyn