• Informacje na temat:

  blondynka

Artykuły na temat: blondynka
 • Marta Żmuda Trzebiatowska jako "Blondynka"

  ..."Blondynka" to serial, który od 10 lat porusza i bawi widzów TVP1. Z okazji nadchodzącego 8 już sezonu serialu 29 października w siedzibie TVP w Warszawie zorganizowano konferencję z twórcami serialu i nową odtwórczynią tytułowej roli - Martą Żmudą Trzebiatowską.

 • Reese Witherspoon nie wyklucza powstania trzeciej części "Legalnej blondynki"

  Elle Woods, którą w dwóch filmach z serii „Legalna blondynka” zagrała Reese Witherspoon, to jedna z ulubionych przez widzów ról aktorki. Jak się okazuje, jedną z fanek filmu jest także przyjaciółka Reese, Jennifer Lopez. Popularna J. Lo dołączyła do prowadzonej przez Witherspoon relacji live na Instagramie. W trakcie rozmowy dwóch artystek pojawił się temat trzeciej części filmu.

 • Powstanie trzecia część "Legalnej blondynki"? Są konkrety!

  ...premiera. Dotychczas nic nie wyszło z tych planów, ale start prac nad scenariuszem filmu daje nadzieję na to, że "trójka" w końcu powstanie. "Legalna blondynka" opowiada historię studentki college’u...

 • Legalna blondynka powraca

  ..., Reese Witherspoon wraca do roli Elle Woods w trzecim filmie. Krążyło wiele plotek o możliwości kontynuacji przeboju i aktorka wreszcie potwierdziła tę informację. "Zgadza się... #LegalnaBlondynka3(...) "Legalna blondynka" opowiada historię Elle Woods, ambitnej młodej studentki, której wielu nie docenia z powodu wyglądu lalki Barbie. Po zerwaniu ze swoim chłopakiem, Warnerem, który nie wierzył...

 • Najseksowniejsze blondynki Hollywood

  Jean Harlow: Wybuchowa blondynka Jean Harlow była pierwszą blondynką Hollywood. Karierę rozpoczęła w latach 30. XX wieku, w pamięci widzów zapisała się rolą w "Szalonych sercach", gdzie zagrała(...) przeszedł jednak jej występ w "Wybuchowej blondynce". Tytuł wybrano specjalnie, by z białych włosów Jean uczynić symbol. Aż do tamtej pory nie istniało pojęcie "platynowa blondynka", określenie to świat...

 • Blondynka powraca

  Bohaterka przebojowych opowieści "Legalna blondynka" i "Legalna blondynka 2" niedługo podbije mały ekran. Serial po raz pierwszy próbowano zrealizować trzy lata temu, po kasowym sukcesie pierwszego filmu (95 milionów dolarów wpływów z rynku amerykańskiego). Jednak dopiero teraz udało się sfinalizować prace przygotowawcze.

 • Trzebiatowska "Blondynką"?

  TVP zrealizuje nowy serial "Blondynka". Będzie to opowieść o kobiecie, która postanawia przeprowadzić się z dużego miasta na wieś, by tam rozpocząć nowe życie. W tytułową postać wcielić się ma Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Margot Robbie: Blondynka

  ​Wszyscy kojarzą ją głównie z "Wilka z Wall Street", gdzie - trzeba uczciwie przyznać - wyglądała nieziemsko, ale 25-letnia Margot Robbie już od jakiegoś czas puka do hollywoodzkich bram i jest coraz bliżej, by zadomowić się tam na dobre. W piątek, 1 lipca, na ekrany kin wchodzi "Tarzan: Legenda", w którym wcieliła się w ukochaną tytułowego bohatera, Jane.

 • Charlize Theron: Atomowa blondynka

  Ma na swym koncie ponad 40 ról filmowych, jednego Oscara i stałe miejsce w rankingach najseksowniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata. Urodzona w RPA Charlize Theron dla dobrej roli gotowa jest się oszpecić, a nawet przytyć 18 kilogramów.

 • Reese Witherspoon znów zostanie "legalną blondynką"?

  Reese Witherspoon prowadzi rozmowy w sprawie występu w filmie "Legalna blondynka 3".

Zdjęcia na temat: blondynka
 • Maja Hyży została blondynką!
Wideo na temat: blondynka
 • "Blondynka": Jak zdobyć kobietę?

  Paweł nie ma szczęścia do kobiet. Jak to zmienić, gdy nie ma się żadnego doświadczenia w miłosnych podbojach? Najlepiej skorzystać z porad eksperta.

 • Blondynka w Warszawie

  Zobacz zwiastun nowego sezonu „Blondynki”, z Joanną Moro w tytułowej roli. Premierowy odcinek już 7 września.

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  - Zgodziłem się zagrać wójta. Powiedziałem: "Dobra, ale będę grał o kulach". Na co oni powiedzieli: "No dobra, napiszemy, że wójt miał operację biodra". Śmieszne mi to się wydaje. Serial jest kręcony w pięknych miejscach na Podlasiu, w Supraślu za Białymstokiem. Naprawdę cudowne klimaty, cudowne miejsca, fantastyczni ludzie, szkoda tylko, że będę grał o kulach - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Andrzej Grabowski. W marcu media informowały o tym, że aktor dostał angaż w...

Dyskusje na temat: blondynka