• Informacje na temat:

  blue sesja

Artykuły na temat: blue sesja
 • Jimmy Cobb nie żyje. Ostatni z uczestników sesji "Kind of Blue" Milesa Davisa

  W Nowym Jorku zmarł w ub. niedzielę w wieku 91 lat Jimmy Cobb, perkusista jazzowy, jeden z najwybitniejszych wykonawców tej muzyki, ostatni żyjący członek zespołu towarzyszącego Milesowi Davisowi w nagraniu legendarnego albumu "Kind of Blue".

 • Blue Cafe bardziej latynoscy

  Zespół Blue Cafe wszedł do studia Radia Łódź, aby przygotować piosenki na nową płytę, która ma ukazać się jeszcze przed wakacjami. Muzycy ćwiczą bardzo intensywnie - mają próby dwa razy dziennie. Grupa planuje w najbliższym czasie wyprawę na Kubę.

 • Blue Cafe: Nowa wokalistka o sobie

  W niedzielę, 1 stycznia dowiedzieliśmy się, że nową wokalistką grupy Blue Cafe została 20-letnia Dominika Gawęda. W rozmowie z INTERIA.PL opowiada ona, że zwycięstwo w castingu, którego finałem był program "Szansa na sukces", jest dla niej "ogromnym skokiem". - W tym wszystkim muszę się teraz odnaleźć, to jest najważniejsze i najtrudniejsze - mówi pochodząca z Bielska-Białej wokalistka.

 • Materiał łatwopalny: 20 lat "Blue Lines" Massive Attack

  Choć rok 1991 był wyjątkowym dla muzyki, bo zaobfitował takimi wiekopomnymi płytami, jak "Nevermind" Nirvany, "Achtung Baby" U2, "Blood Sugar Sex Magik" Red Hot Chili Peppers, czy "Screamadelica" Primal Scream, to jednak żaden z tych albumów nie był tak pionierski brzmieniowo, jak "Blue Lines" Massive Attack. 8 kwietnia 2011 roku upływa 20 lat od premiery debiutanckiej płyty formacji z Bristolu.

 • Tatiana Okupnik nago na koniu

  Ekscentryczna Tatiana Okupnik (29 l.) wraca - nago i to na gniadym koniu! W ten sposób była wokalistka Blue Cafe promuje swoją pierwszą solową płytę "On My Own", która ukaże się za miesiąc.

 • Kristen Stewart zagrała w nowym klipie The Rolling Stones (teledysk "Ride 'Em On Down")

  W dniu premiery nowego albumu "Blue & Lonesome" grupa The Rolling Stones zaprezentowała teledysk do promującego go utworu "Ride 'Em On Down". W klipie zagrała amerykańska aktorka Kristen Stewart.

 • Tworzył płytę przez 17 lat

  Peter Gabriel zakończył prace nad albumem "Big Blue Ball". Pierwsze nagrania do tej płyty miały miejsce w 1991 roku!

 • Michael Jackson: Wyciekły nieznane piosenki!

  Niespodziewanie w sieci pojawiły się dwie, nieznane dotąd szerzej, piosenki Michaela Jacksona: "Blue Gangsta" i "All I Need".

 • Debiut Wilków na nowo po 20 latach

  W marcu grupa Wilki ruszy w klubową trasę Blue Sky Tour 2012, podczas której będzie świętować 20-lecie wydania debiutanckiej płyty. Reedycja albumu - już w maju.

 • Artur Chamski nagrał... płytkę

  ...29 grudnia w sklepach pojawi się maxisingiel zwycięzcy IV edycji "jak Oni śpiewają" - Artura Chamskiego. Premierową piosenkę "Kilka słów" na płytkę napisał Paweł Rurak Sokal z Blue Cafe.