• Informacje na temat:

  bmw x5

Artykuły na temat: bmw x5
 • BMW Jazz Club: Aga Zaryan i "Nowe pokolenia"

  W grudniu w pięciu miastach w Polsce odbędą się koncerty w ramach kolejnej odsłony cyklu BMW Jazz Club. Tym razem dyrektor artystyczną cyklu została wokalistka Aga Zaryan.

 • Madonna i jej mąż, angielski reżyser Guy Ritchie, zgodnie z umową zawartą z koncernem samochodowym BMW, nakręcą wart 2.1 miliona dolarów klip reklamowy. Piosenkarka zarobi za udział w tej kampanii 1.5 miliona.

 • Tede oddaje swoje BMW

  ...33-letni Jacek Graniecki, bo tak naprawdę nazywa się Tede, przekazał Jurkowi Owsiakowi samochód. Raper poszedł tym samym w ślady Agaty Kuleszy, która WOŚP przekazała porsche. "W tym roku Wielkie Joł [wytwórnia należąca do Tede] przyłącza się do akcji naprawdę na grubo: Tede przekazuje swoje białe BMW do licytacji" - czytamy na stronie labelu artysty. Samochód będzie można wylicytować w jednym...

 • Tede nie odda BMW na WOŚP

  Na stronie wytwórni Wielkie Joł pojawiło się oświadczenie Tede: "Z własnej woli, kierując się intencją wspomożenia celów działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w połowie grudnia 2008 r. zgłosiłem Organizatorom XVII edycji WOŚP zamiar przekazania (podarowania) na jej rzecz samochodu BMW - do zlicytowania, a następnie spożytkowania uzyskanych w ten sposób środków finansowych na cele...

 • Samochód, w którym 2Pac został śmiertelnie postrzelony, wystawiony na sprzedaż

  Czarne BMW 750IL, w którym śmiertelnie postrzelony został 2Pac w 1996 roku, szuka swojego nabywcy. Cena wywoławcza to 1,5 miliona dolarów.

 • Bogumił Kobiela: Za szybko odszedł

  ...2 lipca 1969 roku jego BMW zderzyło się z jelczem. Jechał z żoną nad Bałtyk. Ona przeżyła. On po ośmiu dniach zmarł. Od tamtego wydarzenia mija 50 lat. Bogumił Kobiela najczęściej grywał fajtłapy i poczciwców, ale prywatnie imponował odwagą i męstwem.

 • Ive Mendes w Warszawie: Zobacz zdjęcia z koncertu

  Nazywana "królową smooth jazzu" brazylijska wokalistka Ive Mendes w niedzielę (20 listopada) zaśpiewała w Teatrze Wielkim w Warszawie na wyprzedanym koncercie jubileuszowym BMW Jazz Club.

 • Piotr Rubik: Prezent za pół miliona!

  BMW M6 o wartości 500 tysięcy zł to nowy nabytek Piotra Rubika. Jednak popularny kompozytor nie wydał na ten samochód ani grosza!

 • Recenzja Wiz Khalifa "Khalifa": Kołdry, poduszki, jaśki

  Legenda miejska głosi, że jest na świecie osoba, która nie usnęła podczas odsłuchu nowego albumu Wiza Khalify. Łatwiej jednak uwierzyć w to, że po Polsce jeździ czarne BMW z rogatym diabłem za kierownicą i chupacabrą na siedzeniu pasażera.

 • James Bond i Aston Martin: Znowu razem

  James Bond - tajny agent Jej Królewskiej Mości - przesiada się z niemieckiego BMW z powrotem do wozu brytyjskiej marki Aston Martin, doniósł w środę, 11 października, angielski dziennik "Daily Mail". W pierwszych filmach o przygodach superagenta 007, zawsze jeździł on Aston Martinem. To, że w trzech ostatnich filmach Bond wybrał BMW, prasa brytyjska określała jako "zdradę".

Zdjęcia na temat: bmw x5
Wideo na temat: bmw x5
 • Pierś Lily Allen

  Lily Allen przez przypadek pokazała nieco za dużo, wysiadając ze swojego BMW. Przypatrzcie się dobrze - widać sutek!

Dyskusje na temat: bmw x5