• Informacje na temat:

  bo derek aktorka

Artykuły na temat: bo derek aktorka
 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  ..."Jezioro marzeń" (1998 - 2003), która zaowocowała angażami do takich filmów, jak "Dick" (1999), "Cheerleaderka" (1999) czy "Pokolenie P" (2001). Aktorka płynnie przeszła do "dorosłych" ról, dając się poznać(...) golić nogi. Aby lepiej wniknąć w charakter swej bohaterki aktorka spała również kilka nocy w przyczepie kempingowej. O tym, że się powiodło, przekonali się już mieszkańcy miejscowości, w której...

 • Lea Michele oskarżona o hipokryzję

  W poniedziałkowy wieczór na twitterowym koncie Lei Michele pojawił się wpis będący reakcją na śmierć George'a Floyda, która doprowadziła do zamieszek na tle rasowym w Stanach Zjednoczonych. Aktorka dołączyła do akcji #BlackLivesMatter (w dosłownym tłumaczeniu: #CzarneŻycieMaZnaczenie), protestując przeciwko rasizmowi. Na ten wpis zareagowała Samantha Ware, czarnoskóra aktorka, która grała...

 • "House of Cards": Szósty sezon powstał dzięki Robin Wright

  W programie "The Talk", wyemitowanym na antenie stacji CBS, aktorka Patricia Clarkson przyznała, że to dzięki wytrwałości Robin Wright powstał szósty i finałowy sezon serialu "House of Cards".

 • Tilda Swinton rządzi w Berlinie

  Szkocka aktorka Tilda Swinton będzie przewodniczyć jury na Berlinale 2009 - poinformowali w środę organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • Eva Mendes pokazuje drugie oblicze

  By przekonać Dereka Cianfrance'a, że jest idealną aktorką do zagrania u boku Ryana Goslinga w "Drugim obliczu", Eva Mendes zabrała go w... podróż do przeszłości.

 • Uda jej się uwieść... księdza?

  Maja Ostaszewska, gwiazda "Przepisu na życie", ponownie na dużym ekranie. W filmie "W imię..." - wielokrotnie nagradzanym dziele Małgośki Szumowskiej, aktorka spróbuje uwieść księdza, którego zagrał Andrzej Chyra.

 • Alicia Vikander na końcu świata

  ...za decyzję, która doprowadzi jej małżeństwo do serii dramatycznych wydarzeń. Derek Cianfrance wiedział, że do tej roli potrzebuje aktorki potrafiącej sięgać głęboko w dusze swoich bohaterek oraz(...) - często w przeciągu kilku sekund! Wyruszyłem jednak na poszukiwania i spotkałem się z wieloma wyśmienitymi aktorkami, ale żadna nie miała w sobie tego czegoś, co powinna mieć Isabel. Nie słyszałem...

 • Skandalistka Dakota Fanning

  Dakota Fanning ("Wojna światów", "Siła strachu") zagra tytułową rolę w filmie "Effie", będącym biografią Euphemii "Effie" Gray - kobiety, która pod koniec XIX wieku wywołała skandal wśród wiktoriańskiej opinii publicznej. Młoda aktorka wystąpi u boku Grega Wise'a i Toma Sturridge'a.

 • Angelina Jolie poszukiwana!

  Angelina Jolie ( "Mr & Mrs Smith" ) zgodziła się na udział w filmie "Wanted", którego scenariusz powstaje w oparciu o komiksową powieść. Aktorka wystąpi u boku Morgana Freemana ( "Za wszelką cenę" ) i Jamesa McAvoy'a ( "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" ).

 • Kidman: Grace Kelly jest intrygująca

  Nicole Kidman ("Moulin Rouge", "Oczy szeroko zamknięte", "Godziny") przyznaje, że zdecydowała się na rolę w filmie "Grace of Monaco" nie tylko ze względu na sam fakt wcielenia się w legendę, jaką Grace Kelly. "Kiedy przeczytałam scenariusz wiedziałam, że to będzie mocny film" - wyznała hollywoodzka aktorka.

Wideo na temat: bo derek aktorka
 • Pani Shepherd...

  Spokojnie to nie kolejna żona Dereka a jego siostra. Dr Amelia Shepherd ( w tej roli Caterina Scorsone) w trzecim odcinku nowej serii przylatuje do brata. Fani "Chirurgów" i "Prywatnej praktyki(...)." - mówi Scorsone dla TVGuide.com. "Pomimo napięć i dramatyzmu relacji Derek-Amelia są członkami tej samej rodziny, więc łączy ich pewna więź. Oczywiście Amelia ma pełno emocji związanych z bratem, ich

Dyskusje na temat: bo derek aktorka