• Informacje na temat:

  bob dylan

Artykuły na temat: bob dylan
 • Timothee Chalamet zagra Boba Dylana w nowym filmie Jamesa Mangolda

  Jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, Timothee Chalamet, wcieli się w legendę muzyki, Boba Dylana, w jego nowej filmowej biografii. Produkcja skupi się na okresie, w którym Dylan przeszedł od muzyki folkowej do rockowej.

 • Martin Scorsese ponownie o Bobie Dylanie

  Laureat Oscara Martin Scorsese nakręcił dokument poświęcony Bobowi Dylanowi. Premiera filmu zaplanowana została na 12 czerwca. Jak zapowiadają producenci "Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese", obraz to "po części film koncertowy, a po części marzenie senne".

 • Bob Dylan "Rough And Rowdy Ways": Epoka antychrysta dopiero się zaczyna

  Pyk. Jest pierwsza płyta Dylana po tym, jak szwedzka akademia uhonorowała go nagrodą Nobla. I jest dobrze. Bardzo dobrze. Bo to album bardzo ważny. Choć również bardzo nieprzyjemny, a wręcz bolesny.

 • Bob Dylan z nową płytą "Rough And Rowdy Ways": Jesteśmy kruchym gatunkiem

  ..."Rough And Rowdy Ways" to 39. album w dorobku tego artysty, ale pierwszy po 8 latach przerwy. W wywiadzie udzielonym z tej okazji Douglasowi Brinkleyowi z "The New York Times" 79-letni Dylan powiedział, że sporo ostatnio rozmyśla o śmierci. Nie tyle o własnej czy kogoś bliskiego, ale o zagładzie całego rodzaju ludzkiego.

 • Martin Scorsese wraca do Boba Dylana

  Laureat Oscara Martin Scorsese nakręci dokument poświęcony Bobowi Dylanowi, który w 2017 roku został laureatem literackiego Nobla. Amerykański reżyser ma już na koncie jeden dokument o Dylanie: w 2006 roku nakręcił film "No Direction Home".

 • Bob Dylan z Nagrodą Nobla z literatury!

  Legendarny amerykański bard Bob Dylan został ogłoszony laureatem literackiej nagrody Nobla.

 • Czy Bob Dylan przyjmie Nagrodę Nobla?

  Akademii Szwedzkiej wciąż nie udało się skontaktować z Bobem Dylanem, któremu w czwartek (13 października) przyznano literackiego Nobla. Amerykański muzyk i autor tekstów unika także mediów.

 • Bob Dylan bije rekordy popularności w Spotify

  W czwartek (13 października) świat obiegła wiadomość, że Bob Dylan - kompozytor, poeta, wokalista - został laureatem Literackiej Nagrody Nobla. Analitycy serwisu Spotify sprawdzili, jak ta informacja wpłynęła na popularność artysty w serwisie. Odtworzenia utworów artysty w Spotify, wzrosły o 512% globalnie.

 • Inkarnacje Boba Dylana

  Boba Dylana nie było na festiwalu filmowym w Toronto, gdzie swój najnowszy film "I'm Not There" zaprezentował Todd Haynes. Twórca słynnego "Idola" ("Velvet Goldmine") po raz kolejny eksperymentuje z gatunkiem filmowej biografii - Bob Dylan w "I'm Not There" ma aż sześć aktorskich inkarnacji.

 • Bob Dylan w końcu odebrał Nagrodę Nobla

  Laureat literackiej Nagrody Nobla, poeta i pieśniarz Bob Dylan odebrał w sobotę (1 kwietnia) podczas zamkniętej dla publiczności ceremonii dyplom oraz medal noblowski - poinformowały szwedzkie media, powołując się na członków Akademii, którzy uczestniczyli w uroczystości.

Zdjęcia na temat: bob dylan
Wideo na temat: bob dylan