• Informacje na temat:

  bobby valentino

Artykuły na temat: bobby valentino
 • "Zakazane imperium”: 4. serialu na DVD 12 września

  ...wydarzeniach z sezonu trzeciego. Nucky Thompson (Steve Buscemi) usuwa się w cień, po tym, jak ledwo uszedł z życiem podczas starcia z Gypem Rosetti (Bobby Cannavale). Spokój Nucky’ego nie potrwa...

 • Michael Buble awansował

  Popularny wokalista zanotował spadek sprzedaży najnowszego albumu, ale poprawił pozycję w zestawieniu amerykańskich bestsellerów.

 • 19-latka nie daje za wygraną

  Taylor Swift po dwóch tygodniach przerwy ponownie znalazła się na 1. miejscu amerykańskiej listy najlepiej sprzedających się płyt w USA.

 • Pośmiertny Notorious

  "Duets - The Final Chapter" to tytuł pośmiertnego album Notoriousa B.I.G. Płyta wręcz powala ilością znamienitych gwiazd, które wzięły udział w jej nagraniu.

 • 2Pac łyknął Żabę

  Przez miesiąc na szczycie brytyjskiej liście przebojów znajdował się przebój "Axel F" Crazy Frog. Szaloną Żabę na 2. miejsce zepchnął duet nieżyjącego rapera 2Paca i Eltona Johna. Kompozycją "Ghetto Gospel", pochodzącą z kolejnego pośmiertnego albumu "Loyal To The Game", panowie zadebiutowali w tego tygodniowym zestawieniu.

 • "Boss" rządzi

  Najnowszy album Bruce'a "Bossa" Springsteena, zatytułowany "Devils & Dust", zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy "Billboardu". Tym samym muzyk powtórzył sukces odniesiony kilka dni wcześniej w Wielkiej Brytanii.

 • Duet wciąż na szczycie

  Piosenka "Ghetto Gospel", w której usłyszeć można głos zamordowanego w 1996 roku rapera 2Paca w duecie z Eltonem Johnem drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie brytyjskiej listy najpopularniejszych singli. Utwór nie miał zbyt wielkiej konkurencji - w pierwszej dziesiątce znalazły się tylko dwie nowości.

Wideo na temat: bobby valentino
 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Agentka

  Komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar") w roli agentki do zadań specjalnych, która stosuje wysoce oryginalne metody działania.