• Informacje na temat:

  bobek filip seriale

Artykuły na temat: bobek filip seriale
 • Filip Bobek: Czasem lubię "wkręcić się" w seriale

  Jeszcze kilka lat temu podbijał serca widzów w serialu "Brzydula". Czy powtórzy sukces jesienią, kiedy będzie walczył o względy "Singielki"? - Nie chcę zapeszać - mówi Filip Bobek. Aktor przyznaje, że czasem sam lubi "wkręcić" się w oglądanie seriali.

 • Zapracowany Filip Bobek

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", nie będzie w tym roku miał... wakacji. Aktora czekają bowiem bardzo pracowite miesiące na planie dwóch seriali, które jesienią trafią na antenę telewizji Polsat.

 • Nowe role Filipa Bobka

  Filip Bobek to od niedawna jeden z najbardziej znanych polskich aktorów młodego pokolenia. Artysta po skończeniu serialu "Brzydula" , w którym grał jedną z głównych ról, ma coraz więcej nowych propozycji.

 • Filip Bobek ma urodziny!

  Filip Bobek, czyli Albert Bielewicz z "2XL", konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", kończy w środę, 9 października, 33 lata.

 • Filip Bobek: Serialowy amant

  Filip Bobek zyskał sympatię widzów, wcielając się w rolę przystojnego Marka Dobrzańskiego. Serialowa BrzydUla, z macho zmieniła go w statecznego mężczyznę. Czy uda się tego również dokonać Magdzie, jednej z "szalonych dziewic"?

 • Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce" . - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • Filip Bobek - Zawód: amant

  ...zostać lekarzem, jak ojciec? I to będzie początek... Czy jej małżeństwo przetrwa? Takiemu mężczyźnie jak Hubert, granemu przez Filipa Bobka, trudno się przecież oprzeć. Aktor nie narzeka ostatnio na...

 • Filip Bobek: Urodzony szef

  Podobno w "Hotelu 52" granemu przez pana Tomaszowi zamarzy się bycie szefem? Filip Bobek : - Tak, dowie się, że jest szansa, by został nowym menedżerem hotelu. I choć na początku uzna, że się nie nadaje, szybko zmieni zdanie. Ten pomysł tak mu się spodoba, że na moment zapomni o całym świecie. Szybko jednak okaże się, że jego nadzieje były płonne, a stanowisko przypadnie komuś innemu. A pan...

 • Filip Bobek zagra w "Hotelu 52"!

  Ekipa "Hotelu 52" rozpoczęła prace nad drugą serią produkcji Polsatu. Do obsady serial u dołączył gwiazdor "BrzydUli" - Filip Bobek.

 • Filip Bobek: Wolny, ale zajęty...

  Niejedna kobieta chciałaby umówić się z Filipem Bobkiem. W dodatku on wciąż jest singlem!

Zdjęcia na temat: bobek filip seriale
Wideo na temat: bobek filip seriale
 • Czy powtórzy sukces Bobka?

  - Telekamery są dla mnie wyróżnieniem. Już sama nominacja, fakt, że pamiętaliście państwo o nas jest dla nas nagrodą i dzięki wam wiemy, że to, co robimy ma sens, nie trafia w próżnię i, że warto to robić - wyznaje aktor. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Telekamerę "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora otrzymał Filip Bobek, gwiazda serialu "brzydUla". czy Cichorowskiemu, którego serial zastąpił

Dyskusje na temat: bobek filip seriale