• Informacje na temat:

  bobek filip z dziewczyna

Artykuły na temat: bobek filip z dziewczyna
 • Filip Bobek podrywa... Lucynę!

  Niesamowita gratka czeka fanki Filipa Bobka, czyli niezapomnianego Marka Dobrzańskiego z "BrzydUli" i Artura Sagowskiego z "Prosto w serce"! Popularny aktor przyjął właśnie rolę rysownika Filipa Milera w "Komisarzu Aleksie"! Jego bohater będzie uwodził podkomisarz Lucynę Schmidt (Magdalena Walach)!

 • Patricia Kazadi: Rola-marzenie

  Telewizja Polska rozpoczęła prace nad serialem "Bodo". Będzie to historia życia i kariery Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu. W jednej z głównych ról zobaczyć będzie można Patricię Kazadi, która wcieli się w postać tahitańskiej aktorki Reri, kochanki gwiazdora.

 • Filip Bobek: Zawsze dostaję to, na co mam ochotę!

  Można z nim nie tylko popatrzeć na Księżyc, ale także na nim wylądować. Filip Bobek (34 l.) doskonale łączy w sobie subtelność z męską siłą. A to dla kobiet prawdziwy afrodyzjak. Mówi się o nim(...) w googlach "Filip Bobek". To jest aktywność, której konsekwentnie unikam. To mogłoby mile połechtać twoje ego! - Wydaje mi się, że jestem na tyle fajnym człowiekiem, który dobrze czuje się sam ze...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Filip Bobek: Jestem typem śpiocha

  Lubi włoską kuchnię i wygodne łóżka, choć na wylegiwanie się nie ma czasu. Filipa Bobka oglądamy w serialach "Hotel 52" i "2XL", wkrótce zaś zobaczymy w teatrze.

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Co słychać u Filipa Bobka?

  Po zakończeniu "BrzydUli" wszelki słuch o nim zaginął. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co aktualnie porabia Filip Bobek, czyli serialowy Marek Dobrzański. A on pracuje nad swoim głosem i pod okiem osobistego trenera wyciska siódme poty w siłowni.

 • Od "Quo Vadis" do "Brzyduli"

  Magda Mielcarz - pamiętna Ligia z "Quo Vadis", pojawi się w serial u "Brzydula". Aktorka wcieli się w postać Julii Sławińskiej - byłej dziewczyny Marka (Filip Bobek).

 • "Na dobre i na złe": Ratuj moją córkę!

  Gdy Dominika (Paulina Gałązka) odwiedzi Marcina (Filip Bobek), jego uwadze nie ujdzie, że dziewczyna zachowuje się podejrzanie dziwnie. Wyczuje, że jest mocno przerażona i czegoś (albo kogoś) się boi. W pewnym momencie Kwietniewska wstanie i po prostu ucieknie.

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki" , z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce" . W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.

Zdjęcia na temat: bobek filip z dziewczyna
Wideo na temat: bobek filip z dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: bobek filip z dziewczyna
 • Re: Kto skopał Filipa Bobka?

  Filip Bobek zasługuje na większe role. Nota bene, trudno uwierzyć, że jakaś dziewczyna nie chciałaby być poderwana przez takiego przystojniaka!

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  NIe lubię go, bo moja dziewczyna woli go oglądać niż ze mną...rozmawiać. Ale chciałbym aby zagrał Karola, bo kino otwiera wiele możliwości ;) A znając moje kochanie nie odpuściłaby aby mnie nie zaciągnąć na film z nim w roli głównej.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Dobrze, że ktoś wspomniał o dołeczkach. Takie dołeczki to najlepiej się nadają do podrywania kobiet i uśmiech. I te jego bieluśkie zęby. To co że trochę nierówne. To by nawet sztucznie wygladało. I każda dziewczyna w filmie by chciała żeby ją poderwał