• Informacje na temat:

  boczarska teatr

Artykuły na temat: boczarska teatr
 • Magdalena Boczarska: Miłość zmienia świat

  Praca to jej wielka pasja. Czuje, że może dzięki niej pomagać innym kobietom. Magdalena Boczarska chce też odkrywać nowe horyzonty. Na przykład – spróbować sił w reżyserii. Jednak najważniejszy w jej życiu zawsze będzie synek Henio.

 • Magdalena Boczarska: Praca to nie miejsce na fochy

  Zdolna, nagradzana aktorka przygotowuje się do roli lekarki - Michaliny Wisłockiej. Jednocześnie Magdalena Boczarska marzy o kontynuacji serialu "Druga szansa”.

 • Magdalena Boczarska: Różyczka, Wisłocka, Piłsudska

  Zaczęła od małych ról w komediach. Do aktorskiej ekstraklasy weszła za sprawą "Różyczki", a swój talent potwierdziła dzięki "Sztuce kochania". Nie ma problemów z rozbieranymi scenami. Uważa, że najtrudniejsze jest obnażenie się ze swoimi emocjami. W środę, 12 grudnia, Magdalena Boczarska kończy 40 lat.

 • Na sylwestra do... teatru?

  Teatry w całej Polsce zapraszają na spektakle sylwestrowe. Do wyboru są musicale, komedie, farsy, a nawet dramaty. Sylwester w teatrze to szansa na spędzenie tego niezwykłego wieczoru w towarzystwie gwiazd. Następna okazja dopiero za rok...

 • "Sztuka kochania": Boczarska jako Wisłocka na plakacie filmu

  Biograficzna opowieść o Michalinie Wisłockiej "Sztuka kochania" trafi na polskie ekrany 27 stycznia 2017. Możemy zobaczyć, jak wygląda plakat produkcji, w której w główną rolę wcieliła się Magdalena Boczarska.

 • Boczarska: Wszystko jeszcze przede mną

  Magdalena Boczarska zagrała główną rolę w najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu". Artystka opowiada o pracy przy tym filmie oraz aktorstwie, bez którego nie wyobraża sobie życia.

 • Karolak otwiera teatr

  Już nie tylko Krystyna Janda i Michał Żebrowski mają swoje teatry w Warszawie. Dyrektorem nowej sceny o nazwie IMKA został Tomasz Karolak.

 • Kto do Cybulskiego? Są nominowani!

  Magdalena Boczarska ("Różyczka"), Urszula Grabowska ("Joanna"), Agnieszka Grochowska ("Nie opuszczaj mnie", "Trzy minuty. 21:37"), Mateusz Kościukiewicz ("Matka Teresa od kotów") i Wojciech Zieliński ("Chrzest", "Huśtawka") - to tegoroczni nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

 • Borys Szyc zagra główną rolę w nowym serialu HBO

  Borys Szyc ma ostatnio ręce pełne roboty. Bierze udział w zdjęciach do "Listów do M. 4". gra też w spektaklach "Słoneczna linia" Teatru Polonia i "Art." Teatru 6. piętro. Niebawem wejdzie też na plan nowej produkcji HBO.

 • "Zasada przyjemności": Nowy serial kryminalny Canal+ od 9 czerwca

  Małgorzata Buczkowska, Robert Gonera, Urszula Grabowska, Piotr Machalica oraz Magdalena Boczarska - między innymi te gwiazdy pojawią się w nowym serialu kryminalnym Canal+ "Zasada przyjemności". Dwa pierwsze odcinki premierowo będzie można obejrzeć w niedzielę, 9 czerwca, oczywiście w Canal+.